Prijava

jel ima neke razlike između ovog i klasichnog jelena?

Ima, ovo se flašira u flaše koje se koriste za belgijska jako karbonizovana piva, i ne bi trebalo da se koriste za lager. Doduše sem pogrešnog izbora flaše mislim da nema.

Jagodinsko gde god ga ima, a blago gradu gde ga ima!
Ziveli!

meni je odlichan taj novi jelen

Caro, reklamirali su masu piva "sa izvora kurca palca". Perinjo je spomenuo vodu kao najbitniji sastojak.

samo vazno je
nama najvaznije
da si
onaj isti
covjek ostao!

Nema šanse da se izvorska voda koristi za prozvodnju piva.
Nestle bi do sada razvalio

edit: i već bi se pojavilo Knjaz pivo

Probah malopre Dunđerski i Vajfert. Nije lošo ni jedno ni drugo, malo bolje mi legao Vajfert doduše.

Јел се прави још БГ пиво, МБ и Шампион? Елем, некако се од домаћих увек вратим на Лафа.

када заживи ово са рупом можемо да отворимо тему "најбоље пиво које сте икада јебали објективно најбоље пиво на свијету" и "са којим пивом сте изгубили невиност"

odlichan mi je paulajner

Odlično je pivo koje je pravio autor Santjago Korovjov, preporuka svima za njegov red ejl

Odlično je pivo koje je pravio autor Santjago Korovjov, preporuka svima za njegov red ejl

e da je vise takvih autora na sajtu

zajebavanja radi kupih jednu flasicu ikeinog piva i sad pijem kuci... mislio sam da ce da ima ukus vode a ono malo bolje od proseka. od svajcarskog bestseler piva znatno bolje :)
ima malo ukus na sapun al jebiga, ikea je.

http://www.ikea.com/gb/en/images/products/ol-ljus-lager-lager-beer-__0155889_PE313998_S4.JPG

sad mi krivo sto nisam uzeo jos :)

IKEA PIVO jebote

SIMPO PIVO

FORMA IDEALE PIVO

MILAN BLAGOJEVIĆ PIVO

iznenadio bi se sta sve "ikea"postoji.

ZA MENE MOŽE JEDAN IKEA-NAMEŠTAJ!
I kafa gorča.
^___^

jedino im nisu dobre lutke na naduvavanje, nekako su ravne ko daska

laki pravi se bg pivo ima da se kupi u boljesnabdevenimtrgovinama
IMATE U DISU ZA 130 ĐUNTI ERDINGER TAMNI
pio sam prvi put, gowno. gorak je za moj ukus ali je i kvalitetno pivo, tačno ne smrdiš kad popiješ za razliku od domaćih proliva. evo sad lacam jezikom po ustima skoro da ni ne osećam da sam pio, baš do jaja.
a u fazonu kupio sam i nikšićko i došla me kaucija 25 dinži znači ispade erdinger 100 a toliko je gowno u limenci po kioscima, povoljno
jel VAJFERT novo ili? kakvo je jel govnjara ili govno?