Prijava

Dugo sam istraživao, lupao sam glavu o zid kako bih došao do rešenja, i na kraju sam došao do zaključka da samo, ali samo ova osoba kontroliše svet.

http://vukajlija.com/recnik/autori/27491

xD

Van Vićkomar
Dugo sam istraživao, lupao sam glavu o zid kako bih došao do rešenja, i na kraju sam došao do zaključka da samo, ali samo ova osoba kontroliše svet.

http://vukajlija.com/recnik/autori/27491

xD

To je kao trebalo da bude smesno?

Јебем ти тему.......

Ал да не буде да нисам ништа рекао..........нека то буде Борис Јељцин!

Milisav?

Kim Džong Il, a kod nas Mišković

To je kao trebalo da bude smesno?

Trebalo je, ali vidim da nije. :) Inače, da be spemujem, mislim da je taj čovek vlasnik interneta, ko god da je.

EDIT: A pod 'taj čovek' podrazumevam 'čovek br. 1 u svetu'.

Bolje da ništa ne pišem na ovoj temi, nalupetao sam se, i to mnogo. :)

Bruuuus LIIIIIIIII !

aaaa natnat Broj1 se ne računa.... Ko je najmoćniji posle njega.....

Kod nas je to definitivno Mišković čiji bi eventualni nestanak sa lica zemlje doneo neravnotežu u vidu poboljšanja kvaliteta života. Ali ne preterano jer smo mi ipak Srbi.

U svetu ih ima mnogo, ali ja znam bez koga bi politika bila užasno dosadna. Silvio Berluskoni.

Verujem da ako neko i drži sve konce u rukama niko ne zna za njega.

Kod nas je to definitivno Mišković čiji bi eventualni nestanak sa lica zemlje doneo neravnotežu u vidu poboljšanja kvaliteta života. Ali ne preterano jer smo mi ipak Srbi.

Како може да се побољша квалитет живота ако нестане неко ко управља са пола привреде једне земље? :)

Mi ništa ne proizvodimo, sve sami tržni centri...

Како може да се побољша квалитет живота ако нестане неко ко управља са пола привреде једне земље? :)

Ma ima ko će da preuzme kormilo. Evo ja se dobrovoljno javljam da snosim tu odgovornnost.

особа чије би уклањање са лица земље покренуло ланчану реакцију

Близу светског центра моћи
до којег је тешко доћи
где доларом све се броји
Џорџа Сороша име стоји

Да енглеску фунту слаби
довољно је моћан био
док Србији никад ништа добро
није наменио

soroš? jel to neki jervejski mason i šejpšifter?