Prijava

Prvo jedno naučno fantastično pitanje:
Da li mislite da će ovo ikad biti moguće?
A drugo pitanje:
Kad bi bilo moguće u koji vek bi se "odselili" i zbog čega il bi možda ostali u sadašnjosti?

Otišao bih na plantažu kafe u Brazil i bio bih gazda, i imao bih harem sa crnkinjama i sva moja eurokrem djeca bi znala da čitaju i pišu. I robovi bi me gotivili skroz, jer bi dobijali slobodu poslije 20 godina radnog staža, al ne računa se staž do 18. godine. I onda bih im ponudio stalno zaposlenje, kao slobodnim ljudima, sa većom platom. I imali bi topli obrok i regres, i možda bih im davao da idu i na kolektivnu ekskurziju negdje, jednom godišnje.
Ma ja bih bio omiljeni robovlasnik, poslije bih postao baron, pa guverner, pa ukinuo ropstvo.

Joj šta mi napraviše španske serije, kuku lele.

1. Константно то радим, ево путујем кроз време док пишем.

2. Ево одседам у веку који тренутно пролази и задовољан сам.

Dotere udarila ti ta titula seratora u glavu
EDIT Slažem se da je naslov glup al me interesuje koje vreme bi odabrali kad bi ovo bilo moguće da odgovorim na temu
1.Mislim da nece
2.Ošo bi do maja svi nešto seru kako su bili razvijeni pa nestali ko atlantida

Vrijeme ne postoji.

Vrijeme ne postoji.

Управо. Време је само параметар кретања. Ако нема кретања нема времена. Време не може да се види док нема кретања.

Pa da zaključavamo onda? :)

Vrijeme ne postoji.

Управо. Време је само параметар кретања. Ако нема кретања нема времена. Време не може да се види док нема кретања.

Оћеш да кажеш да нема ни кретања? :)

Ja bi uz'o onaj sarac iz partizanskih filmova (7.9 mm) i vratio se u 1389. da jebem mamicu Turcima na Kosovom Polju i da spasim Obilica i Lazara Hrebeljanovica.

Mozete zamisliti kako ih Virtual trsi kao Bata Zivojinovic. Ne bi ni znali sta ih snaslo.

1. Moguće je. Kako onda objasniti "Jebo sam te kad te stignem"?
2. Nemam veze.

Оћеш да кажеш да нема ни кретања? :)

Objasnijo! :)

Ja bi uz'o onaj sarac iz partizanskih filmova (7.9 mm) i vratio se u 1389. da jebem mamicu Turcima na Kosovom Polju i da spasim Obilica i Lazara Hrebeljanovica.

Ја сам имао исте влажне снове. Ал са тенком.
Брм, бррррррррррррррррррммм

Крампономе, немој се вређамо. Мој закључак је логички конзистентан. И офанзивно резистентан. ХА!

Omašili ste temu, debelo.

1. Vrlo tesko izvodljiva rabota. Prvo : Vreme ide samo napred, tj. vreme je nezaustavljivo kretanje u napred, Drugo : I da je putovanje unazad moguce, kako izbeci vremenski paradoks? (Slucajo koknem nekog svog cukun-askurdjela, znaci nisam ni rodjen, ali zato nisam mogao da se vratim kroz vreme i pocinim zlodelo, jel' jelte, nisam bio rodjen.)
2. Da mogu, vratio bih se u 13. vek, i otisao u Rusiju. Tepao bih se sa Tevtoncima, a posle sa Mongolima. Jes' da si tada mog'o da riknes od obicne rane koja je zagnojila, ili gripa, ali jebote, mog'o si i mladjane snase po selima da juris, jer ako imas mac, i druzinu, ti si bog i batina... A da, ne znam zasto, ali poslednji okrsaj protiv desetak razularenih Tevtonskih macevalaca ili Mongolske konjice mi zvuci kao kraj dostojan pravog SRBENDE... :)

I da je putovanje unazad moguce, kako izbeci vremenski paradoks?

Теорија паралелних универзума и те муње. Сваки пут када честица има неку врсту избора, отвара се нови универзум за сваки могући избор, па путујући кроз време путујеш и кроз могуће универзуме. Само теорија, разуме се.

Jes' da si tada mog'o da riknes od obicne rane koja je zagnojila, ili gripa

Вероватно би путник кроз време умро и од најобичнијег оброка, и то у добростојећим кућама. Временом смо размазили своје организме једући чисту храну и пијући воду у којој нико није умро или кењао.

Vreme ide samo napred, tj. vreme je nezaustavljivo kretanje u napred

Faktički, vreme ide unazad.

Фактички, теоријска физика је јебена ствар.

Mislim da postoje neke vremenski poremecaji,ali bas svojevoljno putovanje nam nece biti dostupno bar jos 2000 godina...:) Mozda ni tad...
Vratio bi se da naucim neke borilacke vestine od legendranih majstora...:)
Inace, svidja mi se ovo vreme.:D