Prijava

2.Ošo bi do maja svi nešto seru kako su bili razvijeni pa nestali ko atlantida

navesti veliku civilizaciju koja se nije urusila.

1. moguce.
2. otiso da opalim samar malom Hicu, ubjedio malog Drazu da je rumun, jebavao Titovu kevu....

navesti veliku civilizaciju koja se nije urusila.

Previše lako pitanje Srbija

Zajebavam se ledeni fala sto si odgovorio na temu

e jebem li ga padose mi na pamet Dereticeve teorija ali ne pominjah :)

Velika civilizacija koja se nije urušila... Kina?

E bre gambi kako mogu da budu velika civilizacija kad su u proseku visoki metar i zelja da porastu

Odgovoriću samo na 2. pitanje. Voleo bih da odem u 1969. godinu na Vudstok festival.

Kina?

priznajem da se dobro drze...ali sto se amera tice ne mozemo znati da li bi se oporavili....

Не вреде паралелни универзуми због оних временских стрела Другог закона термодинамике.
А што се тиче Теорије релативитета, њом можеш доказати и да је Земља равна плоча...

Siguran sam da nikod od nas ne moze da pojmi sta ce sve biti otkriveno i dostupno u narednim milenijumina(ne verujem u one glupave teorije o smaku sveta...ameri naprave film i onda se raja napali i svi su odjednom proroci,ali ako moram da umrem 2012 zeleo bi da to bude metkom kroz glavu...:) )! Svaki dan se razvijamo,napredujemo i da nije bilo "mracnih doba" u ljudskoj istoriji danas smo mozda mogli ici teleportom na posao!Zvuci dobro a?;)
Ono sto je nama nepojmljivo neke naredne generacije ce to uzimati zdravo za gotovo,tako da putovanje kroz vreme-verovatno u daljoj buducnosti(samo sto to nece izgledati onako kao sto su to krelci iz holivuda prikazali)!:D
A ne bi bilo lose ucestvovati u Kosovskom boju...:) Da iskalim sav bes koji se nakupio za 500 godina pre nego sto se to desilo!:D

sto se tice putovanja kroz vreme mislim da je ono moguce,ali ne fizicki nego nekako psihicki da se tako izrazim.. znaci neka fora spiritualnog putovanja.. fizicko putovanje mislim da nikada nece ni biti moguce,bas zbog toga sto je svest nezavisna od tela.. ili dok ne uspemo da opakujemo svest u neku kutiju pa je isporucimo zajedno sa telom :)

Odgovoriću samo na 2. pitanje. Voleo bih da odem u 1969. godinu na Vudstok festival.

Pazi samo ako uspeš nekada da ti traktor ne pređe preko vreće za spavanje. :)

Doduše i ja bih to.

1- moguce je, ali moras prvo da se dematerializujes
2-
1. dan studiranja, al da mi ostane znanje i ovo sto naucih do sad

Kolko kosta karta?

1. Možda. Za jedno 5000 godina. Manje-više. :)
2. Ja se ne bih vraćao u prošlost. Putovao bih u budućnost. Daleku budućnost.
Vraćanje u prošlost je jedino primamljivo ako odeš u neko antičko doba i onda te proglase za najmudrijeg čoveka na svetu (što bi realno i bio) jer znaš šta je atom i od čega je izgrađen, znaš da je Zemlja okrugla, koliko je stara, šta su zvezde i planete, kako su evoluirali ljudi, kako funcioniše ljudsko telo, objasniš im osnove medicine, pokažeš im kako se pravi sapun da ne smrde... Postaneš glavni savetnik nekog kralja, naprave fensi kipove po tvom liku i potpuno promeniš budućnost tj. sprečiš srednji vek (pa bi onda 2010. bila kao što će sada biti 2710.).

za najmudrijeg čoveka na svetu

Najmudrijeg? Ili potpuno ludog?

Odgovoriću samo na 2. pitanje. Voleo bih da odem u 1969. godinu na Vudstok festival.

Među hipije? Vi ste potpuno ludi. A nije to niki kurac, taj Vudstok. Izvikano.

Kako onda objasniti da sam ja pre dva dana sanjao da čitam doslovno ovo:

zlocesta pufnica
za najmudrijeg čovjeka na svijetu
Najmudrijeg? Ili potpuno ludog?

A razlika je samo u tome što je u mom snu bila jekavica, a ovde ekavica. Možda je došlo do preklapanja dva paralelna univezuma?

Valdemare, kristalno je jasno. Volis me.