Prijava

al boli nas uvo imacemo most

Прекјуче сам ишао да видим тај мост и баш је леп.

Биће најлепши мост на Блакану, после вишеградског моста.

nece, lepsi je ovaj grcki. i duzi. i visi. i ima neke kul ugradjene osobine da moze da podnese zemljotrese i pomeranja zemlje.

Које име бисте дали мосту?
мени би било најдраже да буде Павлов мост, по патријарху
може и више предлога

Što da ne. "Pajin most" lepo zvuči, oseti se ljubav naroda ka blaženopočivšem Pavlu.

Kolko god mi se zaguljeniji ravnogorci penjali na tuki podržao bi i da se most zove po Draži, on trenutno geografski polaže pravo na njega. Ne bi bilo loše ni da se javno pripreti imenovanjem mosta baš po tom osnovu, možda i neki omatoreli udbaš propeva gde su ga pokopali pa da ga premeste, greota da mu je spomenik skakaonica za bandži.

Ја бих га назвао Карађорђевим. И горе бих натакарио огромнну скулпутур Црног Ђорђа како гледа на Запад и пази шта се тамо ради.
И тако ће турски превозници да беже од тог моста, лолол

Ime treba dati tako da ga ne promeni neka druga vlast za godinu ili deset godina. I tako da ga narod zove tim imenom, a ne da pola Beograđana svršava, a pola pljuje na njega. Znači nikako Draža, nikako Nenad Bogdanović, čak ni Đinđić. Patrijarh Pavle je ok, Tesla isto. Ne mora to, ali od ovih najviše pominjanih, te opcije su najbolje...

Treba da se zove Most Milice Rakić !

Ciganin sam al najlepši.

Човек је толико неприметан да је заслужио да добије мост. Који наравно нико неће знати по том имену, ал' ајде.

Ja mislim da su wojtek i Hugo najsrećniji, sad će moći sa Žarkova na Nbg za čas.

Ја бих га назвао Карађорђевим. И горе бих натакарио огромнну скулпутур Црног Ђорђа како гледа на Запад и пази шта се тамо ради.
И тако ће турски превозници да беже од тог моста, лолол

Ал да га ради Љубиша Ливац.

E hvala bogu, sad ću imati gdje da se izaserem kad dođem u Beograd. Gdje si bio, šta si radio? U Beogradu, srao pod Đilasovim mostom. Divota jedna!

Ја бих га назвао Карађорђевим. И горе бих натакарио огромнну скулпутур Црног Ђорђа како гледа на Запад и пази шта се тамо ради.
И тако ће турски превозници да беже од тог моста,

Тотално готиван предлог. Огромна скулптура неког српског научника, војсковође, државника. БРАО! Ди га је ђилас сад.

а мост двоглавог орла? са скулптуром огромног двоглавог орла који једном главом гледа на запад а другом на исток. и то не онакав као на грбу већ стилизован... као да је жив.

Тотално је шит да се мост назове по некоме. Онако леп мост по брадатом четнику? Шта ћемо ми комуњаре, да га бојкотујемо? Или по неком покојном попу мизогиничару. Говно.

Нека остане Мост на Ади и мирна бачка. Или нешто неутрално - Београдски, Чукарички, Велики савски и сл.

а мост двоглавог орла? са скулптуром огромног двоглавог орла који једном главом гледа на запад а другом на исток. и то не онакав као на грбу већ стилизован... као да је жив.

Можда најбољи предлог.

Nazvao bih ga most Dino Merlina .