Prijava

Жива тема мртва није!

Откуд знаш кад ниси ни била?

ko nije bio?
nemaš ti pojma :)

била са мном и са бендом бгате

laže :)
ma, šta sam sve pročitala ovde kao i da sam bila :)
aj ćao, odo konjošem

Није исто :Р
Ц ц ц...
Ае лаку ноћ :))

Добро вече, моје име је Жњи и асиметричан сам.
Дакле, што се мојих утисака тиче, јако ми је драго (и почаствован сам) што сам упознао толико људи, толико познатих, а опет толико непознатих. Скоро сви су оставили јако добар утисак на мене (посебно они из другог дела вечери), али ако бих морао да издвојим једног, то би свакако био Ен_Доттер о којем покушавам да срочим уредан коментар, али ми никако не иде. Ексцентрик у пуном смислу те речи и човек који ми је врло фино објаснио како да печем 'леба. Фала му на томе и фала му на лудим причама на пољу молекуларне биологије, метафизике, религије, кулинарства и тако даље и тако даље. Не бих да пишем понаособ, издвојио сам најупечатљивијег вечери и довољно је.
Општи утисак је кул, Вукајлијаши су управо онакви какви су на сајту с тим што још више серу уживо, што је сјајно. Мени лично је било најдојајније од почетка па док нисмо изашли из пивнице. После сам доживео тотални турн офф, стигла ме је џиџа, много мешаног алкохола (а нисам пио месецима), промрз'о сам (онда кад смо ишли негде горе високо у пм да бисмо нашли нешто што је на крају било затворено, не знам ни ја шта, иш'о сам к'о ован) и управо због тог трн оффа сам био јако латентан у другом делу вечери, те се извињавам управо због овога.

Žnji, a da ga jebem. Nije pričao, ali u svom ćutanju nije zračio.

Дакле, појело ме све, од алкохола, преко хладноће, до утисака.

Иако сам се лечио дан и по после и ризиковао на сутрашњем колокијуму преписивајући, вредело је! Дошао бих опет! Нека живи ова краљевина (што неко рече)!

meni sad žao i što sam dolazio...

Žnji, moram da napomenem da moj kometra kako nisi zračio u svom ćutanju nije bio zlonameran. Možda je tako zvučao.
Džimiju mandarina što me je odbanovao ranije :)
I dalje mislim da je dobar frajer, ali takodje ćutolog.

P.S. Zaboravila sam da pomenem Pedju ♥
Zmio, izvini što se ne sećam nagruvavanja mudiju sa tvoje strane:))
Slabo ti to radiš :P

О чему ти причаш бре? Ааа, ревија... јбт, кад је то било...

Slabo ti to radiš :P

:))

Али, ја уопште нисам ћутолог. :)
Што се тиче одбановања пре времена, то је само да не кажу да сам намћор.

самтајмс вен ајм лаоун... ај вондер лауд... иф јур вочинг овер ми, сам плејс фар абауд јеботеееееееееееееееееееееееееееееееееееееее

Али, нисам ни ја! Мора да је проблем у томе што је и Џими Лав у подзнаку.

Ђуле, само да знаш, нисам ти искулирао поруку, само немам кредита да ти одговорим.

Али, нисам ни ја! Мора да је проблем у томе што је и Џими Лав у подзнаку.

Вештичја посла!

Ko ti bre reko da si namćor, namćoru? :)
Zmio, ja malko kasnim sa evociranjem uspomena, ali ih se makar sećam, naguvačice :P