Prijava

Ovde b' mogli pisati šta su za vas proseravanja. Od čega vam je muka kad vidite, šta vam tera ručak nazad u tanjir? Jednostavno, proseravanja.

Pa da počmem. Pri vr'u proseravanja su mi cigare. Ne mogu da ih smislim. Bacanje para, besmisleno, svesno uništavanje samoga sebe. Mislim da su pušači ljudi koji nemaju karakter da kažu ne. Bolje dati pare što bi dao na cigare nekome ko bi ih bolje potrošio, ili svojoj deci, pa nek' si kupe odeće, obuće, šta li već.
Ulazak u stereotipe.
Proseravanje o svojoj inteligenciji. Citiranje nekih tamo umetnika, pisaca, mislilaca, kurčenje školom, vređanje onih možda malo neinteligentnijih, a ustvari prikrivanje svoje gluposti i ispraznosti.
Borci za prava životinja. Kad god neko nešto uradi keru, mački ili nečemu, borci bi da razapnu krivca, ubiju govno. Onda daju silne pare i prave proteze životinjama. Bolje dati te pare malim crncima što umiru od dehidracije i gladi, neće ti zafaliti neki tamo ker il' neka živuljka, a to dete možda jednog dana postane Nobelovac.
Markirana odeća i obuća. Čist proser. Većina stvari se pravi u Kini. Samo su neki dovoljno glupi da idu po buticima i plaćaju precenjena sranja.
Će da bidne još, sad je red na vas. :)

Bolje dati te pare malim crncima

Pobogu, što davati pare crncima? Bolje nekim ljudima.

Meni je najveće, ali ubedljivo najveće proseravanje pijuckanje Rose od 500 dindži u mega džiga diskoteci. Slepci.

Mislim da se ti trenutno proseravaš.

A malim crncima. Deci koja nemaju bi možda bilo bolje. Nisu sam' crnci u toj poziciji.

Markirana odeća i obuća. Čist proser. Većina stvari se pravi u Kini. Samo su neki dovoljno glupi da idu po buticima i plaćaju precenjena sranja.
Će da bidne još, sad je red na vas. :)

Просер просера. :)

A malim crncima. Deci koja nemaju bi možda bilo bolje. Nisu sam' crnci u toj poziciji.

Ma kaki crnci,kaka deca :)

Mali crnci ozbiljno prete da postanu veliki crnci. Dovoljan razlog da me zabole za njih. Ne dupe, nemojte pogrešno da me shvatite.

Мене највише нервирају људи као овај отварач теме. Кажу да нешто не воле и одма је то зло и мора да каже како има милион других начина да се искористи новац, енергија или шта већ који би били бољи, а да људи који су залудни да раде то што се њему не свиђа немају мозга, карактера, саосећања... бла бла бла. Баш ме онако лепо изнервира људска глупост која се јавља када покушавају да се користе логиком док мешају емоције.
А Циганима не дам ништа. Циганки некој можда.

Ne dupe, nemojte pogrešno da me shvatite

Gotovo.

Pa ovo je jednostavno iznošenje mišljenja. Da l' će ko složiti sa nekim, da l' ne. Nema nametanja.

Katija, što ti kum nije izbacio "I" iz imena. Totalno nepotrebno i dekoncentriše? Ovo nemojte shvatiti pežorativno.

Pa zar nije bolje dati detetu 4-5 'iljada koje mesečno potrošiš na cigare svom detetu da si kupi novi duks, farmerke ili patike?

А зар није боље да некада родитељи себе почасте како би то дете живело са нормалним родитељима или само да родитељи дају деци и дају и после да прсну с мозгом?

KatIja, pozdrav za mog zemljaka Dalmoša. A ti si Katija-haos.
Razbijaš bre ove mrsomude ko bugarin skupštinu. I to jednom rukom.

просеравања су за мене оно што раде ови чланови сајта који се појављују на туђим дефиницијама само да би срали како не ваљају.... ето!

iskreno, meni se sere od kafe..kad nije dobro zakuvana odmah se proserem...teško proseravanje...ta nezakuvana kafa...

Фејз? Шта дефецираш овде леба ти? Како очекујеш од мене да напишем нешто позитивно? И шта је ту просеравање кад је већина дефиниција/постера просер за медаљу!

ZAsto bi to bila bolest ako neko ima para na pretek, zasto neko sebi ne bi dopustio uksuz, nećeš valjda reći da cela nacija treba da nosi jednake dukseve i farke...

NEMAŠ POJMA :)

Reci mi, ko ima para na pretek pa može da baca? Retko koji bogat čovek puši. Duksevi, farke, mislio sam uopšteno na odeću.

А зар није боље да некада родитељи себе почасте како би то дете живело са нормалним родитељима или само да родитељи дају деци и дају и после да прсну с мозгом?

Ako si odlučio da imaš dete, ono postaje prioritet u tvom životu. A počastiti. Da, treba, naravno. Nego, reci mi, koji to pušač puši samo ponekad?

Ova tema. I ona o nihilizmu.

Дотер, нисам тебе поменуо... не знам што се јављаш... Јесте већина и уопште нисам мислио на тебе мислио сам директно на једног члана, ја немам проблем са тим, могу да га и именујем ако желиш