Prijava

Без так'их као Тулум би овај сајт био живи смор. Јесте да претера по некад, али опет даје сајту ту неку дозу цинизма која му је потребна.

Za mene je proseravanje bahatost i nadmenost. Mrzim te dve osobine više od svega na svetu i vode ka stvaranju drugih, još gorih osobina. Najradije bih bičevao do iznemoglosti ljude koji gledaju na druge kao na nižu rasu, a pritom ni oni nisu ništa bolji. Mršte!

А сад морам да се ускључим из теме после Јанине опомене. Морам да је слушам, малопре ме позитивно таговала у теми за, погађате, таговање. :)

Svo sranje kroz gusto granje me nervira i to me baaaš nervira, al na vrhu je- bahatost.
I koji kurac si dao naziv teme da mi sad nabrajamo sve što je već u samom naslovu, jedino zavisi šta kome smeta od preterivanja u bilo čemu,to je za nekog po difoltu proserevanje.

aurora072

al na vrhu je- bahatost.

zipa ovo:

I koji kurac si dao naziv teme da mi sad nabrajamo sve što je već u samom naslovu...

Nebahato ću reći, ali ja kontam da je ova izjava čist bahatluk lolo

sere mi se od klinaca koji misle da su popili svu pamet ovog sveta. i sere mi se od matoraca koje je vreme pregazilo pa sad mrze ceo svet...

Meni se sere od piva i jogurta lolo

ЈА СЕ ПРОСЕРАВАМ!

I JA SE PROSERAVAM!

SVI SE PROSERAVAMO!

Ja se ne proseravam. Ja serem ko čo'jek!

Кизо јел сам ти већ негде рекао да те обожавам, најјачи си хејтер овде, респект!

Proseravamo se. Može nam se.

Sere mi se od proseravanja.