Prijava

Novi trener Zvezde. Šta mislite o tome? Za ili protiv?

Ja sam za.... Nananananannanana Robert Prosinečki, Robert Prosinečki!

Човек је сам рекао да још увек није имао прилику да сам води екипу. На место тренера дошао је захваљујући имену које је постигао као играч. Има мотив да се докаже, али мислим да човек који нема тренерског искуства не треба да води Звезду у овом тренутку, па макар био и Роберт Просинечки.

Кога боли курац ко је тренер звезде, Реме закључавај ово!

Даћу себи за право да кажем нешто на ову тему, и ако сам нов новцијат овде.
Давали смо шансу разним незналицама и пијанурама, тако да можемо мирне душе и Робију да пружимо прилику. Четири године на клупи хрватске репрезентације као асистент... није неко посебно искуство, али није ни занемарљиво. Мене је обрадовао повратак Жутог.

ako, nek proba.
zvezda prsla pa prsla sad...
nego nesto mi se cini da ce da sve to prodje ok, i taman kad se ucini da zvezda moze da napravi nesto ode robi u italijansku seriju b, nude vece pare :)

Кога боли курац што је он тренер звезде...
Баја се изува у кафићу и носи беле чарапе. А јебе.

http://www.youtube.com/watch?v=OsBJRX8sbC8

Doš'o da se uči trenerska posla. Težak sam skeptik što se tiče ovog 'rvata.

Pa znaš kako, to jeste tačno, ali ako bude forsirao konačno taj jebeni napadački stil i pas igru onda je više nego dobrodošao, a i druga stvar, mislim da će sigurno imati autoritet, i divim mu se što ima muda da preuzme Zvezdu u ovakvom trenutku. I svakako mi je draže da ekipu vodi on, makar i neiskusan nego razni prevejani stručnjaci tipa Dostanić, AlKosan, Pižon, Bajević.... A da on nije došao ili bi ostao Kristić koji nije imao iskustvo ni kao pomoćni trener (Bobi jeste, pre svega u hrvatskoj reprezentaciji, a i trenirali su ga i veliki treneri u Realu i Barsi), ili neko od već navedenih alkoholičara. Svakako mislim da je u ovom trenutku Prosinečki odlična opcija.

Јбт, ако постоји неки Хрват кога ја готивим онда је то Роберт Просинечки. Али да ли ће нешто да промени, не знам. Јбг, ипак је човек име. Али био је и Пижон па су га отерали. Контам да је већи проблем у управи и да се само врте тренери...

Надам се да ће онај дебил Аџић да оде и да ћемо да рашчистимо тим од црнаца. Доводи још три Бразилца, а имамо већ пун курац странца. Дати шансу овим младима, пар КВАЛИТЕТНИХ страних појачања и пар из домаће лиге. То је то. А не да гледам увек неке пропале звезде, јужноамеричке богове фудбала који не знају да саставе два паса и повратнике у тим после сезоне у Катару и Јапану. Јеб'о то.

Šta znam, povratak nekadašnjim vrednostima nikada nije loš...
obzirom u kakvim smo gomnima možda se nešto i izrodi... ipak ove pičkice fudbalerske kad bide legendu moraju da imaju motiva...ali tu na put staje korumpirana uprava!

Prosienčki JEBE

Ма пуца њима курац за легенду.

Pa znaš kako, to jeste tačno, ali ako bude forsirao konačno taj jebeni napadački stil i pas igru onda je više nego dobrodošao

С којим играчима?

jebem li ga, onda nema pomoći, solidnog od porsečnog razlikuje motiv...treba neko ko će da im kaže da mogu... u svlačionici je idijotska atmosfera i potreban je lider...

Нетреба нам нико. Само да се законом забрани јебени фудбал и спорт има да нам цвета.

jebem li ga, onda nema pomoći, solidnog od porsečnog razlikuje motiv...treba neko ko će da im kaže da mogu... u svlačionici je idijotska atmosfera i potreban je lider...

Надам се да си у праву или управу, у зависности од кога како се тачно пише, нисам писмен, јбг.

Što se domaćih igrača tiče i mladih nada iskreno teraj ih u p.m. Pun mi je kurac priča o ispunjenju sna, kad potpišu za Zvezdu (nezavisno da li su omladinci ili dođoše iz nekih naših drugih klubova) a ugrabe prvu priliku posle godinu dana da furnu iz kluba.... A ako ostanu onda su umišljene zvezde, lade jaja na terenu, manekenčine raspale. Neka ih crnci, samo nek im zauzimaju mesta, kad jednom ovi mamini i tatini pederčići ne budu mogli da se probiju od stranaca, valjda će onda i početi da se bore za svoje mesto u timu, da grizu bre kad dobiju šansu. Ovako im je svima Zvezda samo odskočna daska do bilo kog drugog tima u inostranstvu gde uzmu malo pristojniju kintu.... Videćemo kakvi su ovi novi.... Evandro će valjda biti solidan.... Inače ako potpišu sva trojica sigurno idu Kadu ili Savio.... I lupiti zabranu odlaska iz lige do 25-te godine....

evo viš kako reme do jaja kaže, po njegovom rečima se jasno može videti da čova zna da ceni prave vrednosti i da nije komunisticka manipulatorsko-kapitalisticko-uvlakačka korumpirana picka!

Problem je sto ovaki likovi kao on, samhain ili ja ne možemo da dodjemo da neke vlasti pa da objasnimo i stvaimo stvar na pravo mesto samo zbog ovoga:

lupiti zabranu odlaska iz lige do 25-te godine....

bili bi stalni ucesnici lš, ne samo zvezda već bi bi voša bila tu negde...a pratizan da ne pričamo...ali milije je ubaciti paru u džep pa ko jebe klub...po tom principu je i nastla CG, sere mi se od nacije!

Све то стоји, али проблем је што увек доведу неке пропалитете. Зато сам капсов'о горе - квалитетне. Вешовић, Лазовић - њих мало гурати, Короман је одличан као резерва. Ади, Калуђер. Нинков одлази. Стамени је цар али је просечан голман. Ово остали су просек. И то нам је тим. Значи, штопер, леви бек, крило, нападач. Ако не купе добре играче бар на тим позицијама, овај тим нема шансе у наставку...