Prijava

A mnogi su htjeli da ga zagase.

A znam , al ko da osim Partizana postoje jaki vaterpolo timovi u Srbiji ? I neka je treća do mile volje..
Dube zašto me vređaš dečko :( ?

Ti si sam sebi uvreda.

E lepo si mi reko .

EDIT

Smešni ste i ti i tvoj mali klub ;)

Опет подршка Робију. Па Фергусон је избацио Бекама при том га опиздивши копачком по сред фаце оне манекенске, што би иједан тренер дозволио играчима да се курче јер самим тим он више нема углед ни код других играча, а самим тим све боли курац за оно што он каже. Погледај најбоље тренере, Фергусон, Мурињо и тако даље, кажеш им нешто, и добијеш курчину. А погледајте звездине бивше тренере, Бајевић, Косановић, Кристић, свако их је бре јебао како је хтео и зато смо на терену били као мртви. Пижон је можда глуп к'о курац, али је макар са те стране био добар, вероватно им је јебао маме, кад су трчали макар, мада чињеница без неког ефекта. Значи само буди стока према играчима, морају да се плаше, иначе ће се постављати изнад осталих. Одличан пример.

ЕДИТ: А Роби је имао ту спортску дрскост и као играч, а и сада као тренер што је основни предуслов за у најмању руку добру каријеру, у ма којој област, а поготову у фудбалу.

Reme, jel ti to i po Mondu kačiš?

Сетио си се Фергусона, а не сети се Пешићеве банане? Разочара ме сад.

Pa kopi pejst sa Monda. Ua reme, plagijatoru komentara!!

Daaaaj, slično mišljenje verovatno. :) Daj dokaze, daj linkove. :)

EDIT: Ban za Duba zbog klevete!

Ma ne mogu sada da tražim, a bio identičan komentar. Sumnjiv si mi. Pratim te :)

Lolo, nemam pojma viđao sam slična mišljenja, ali baš ovakve komentare nisam. Inače ja ih seksIJE sklopim, ako me razumeš. :)

Ko će tebe razumijeti? Vi inžinjeri niste normalni :))

Faca je Robi, mnogo je gotivno odjebao majmuna posle "izvinjenja" - "Lepo je napisano". Pri tom nije deo interesnog klana, vec je samo trener. Mnogo je gotivniji nego ono govno Stanojevic sto sad glumi Fergusona.

Što jes jes brate. :) sve bre to stoka. Nego, kad si planirao da navrneš za Bg? Aaaa? :)

Tek tamo u oktobru :D

Mnogo je gotivniji nego ono govno Stanojevic sto sad glumi Fergusona.

Još ga nazvali "Ser Aleks Stanojević", pišijada...

Kako se ono govno Koroman izgubilo na kraju sezone,pobegao je glavom bez obzira i njemu bi Robi jebao sve po spisku. :) Ovakvo otpisivanje fudbalera koji ne poštuju trenera,pa makar bio to i kapiten,je osveženje za srpski fudbal.

Meni je i Stanojević bio stvarno dobar lik, dok nije procurio onaj snimak gdje pjeva sa igračima nakon Kupa. E onda se stvarno spustio u mojim očima, negdje do šlica.