Prijava

Inače Cule, onaj članak što si postavio je niđe veze. Stepanović je težak demagog, a slab trener. Fazon, gotivim kad on, Kosanović i još neki takvi imaju loše mišljenje o nečemu, onda znam da je to u stvari mnogo dobro. Prosinečki jebe!

Ne znam samo kako misli da jebe bez štopera.

Bolje nego sa dilejom na štoperu, a i doćiće neki drugi uskoro, a u ovom prvom kolu evropa lige bismo trebali da pobedimo pa sve da nam ne igra cela odbrana.

Штопери су за пичке. Трве тимови играју без штопера.

http://www.youtube.com/watch?v=sfHolUGps6E&feature=player_embedded
Vrlo vlro dobar intervju. Bas mi se sviDZao, Norvezaning i Ganac na zbore naski. :)

A šta ste navalili sa ovim intervijuom gani.. cccc... Jedan cigan drka na Delije ? Ima nešto čudno ? e , a ko da je bio neki fudbaler...

Verbalni, zaobidji...

A šta ste navalili sa ovim intervijuom gani.. cccc... Jedan cigan drka na Delije ? Ima nešto čudno ? e , a ko da je bio neki fudbaler...

HHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHA

Šta zaobidji... odjebi bre!
Kad ste vi imali temu o Partizanu u LŠ, niko od nas nije dolazio da kenja po Stanojeviću i igračima.
KUŠ!

Brate,mi imamo kompleks. :))))))
Ali provali ga sto kao sve nadmeno,sarkasticno pise...hahahahhahahahahahahhaha...

Prave cipele možda nećete naći, ali čarape, da.
Vajgadu baregro.

Kad ste vi imali temu o Partizanu u LŠ, niko od nas nije dolazio da kenja po Stanojeviću i igračima.

Лично НИКАДА, ама, НИКАДА нисам отиш'о на неки гробарски сајт. Вести о њима на монду и спорталу читам, али да одем на неки њихов сајт и да радим ово, то никада не бих себи дозволио. Лепо је неко, на једном од два поменута портала, рек'о да је чињеница да већина њих не навија за Партизан зато што га воли, него зато што мрзи Звезду, и да се више радују нашим неуспесима него њиховим успесима...

AHAHAHAHHAHA

IMAMO KOMPLEKSE, IMAMO KOMPLEKSE, IMAMO KOMPLEKSEEEEEEE!

MRZIMO ZVEZDANU VIŠE NEGO ŠTO VOLEMO PARTIZAN!!!! JER MI SMO STOKA! UAAAAA!

Ajde, Skočko, ne pali se i ti sad, ti bar nisi klinac.
Batalite sa offom ovu temu, pustite ljude da normalno diskutuju, kao što je i bilo dok se nije pojavila ova tragična verbalna individua.

Bratac, ovo je tragikomično, moraš ostaviti bar jedan komentar na ovakve nebuloze pojedinih članova xD

Ljudi šta je čudno ? ja sam iskompleksirani glodar i imam pravo da pišem šta hoću ! A vi velike Delije navijači velike zvezde , zašto se obazirete na komentare nas malih franjevića , glodara , zebri i šta još ..

JEBOTE IMAMO KOMPLEEEEEEEEEKS !

Кобејнуј се са сајта и иди на Спортал.

Dobro , brate neću više malo me ponela zajebancija i adrenalin xD ;)

Хоће и мене да спичи адреналин кад прозивам по нету... То је тако зајебано.
Посерем се на твоје виђење зајебанције.

Brate bio sam sa drugarima napolju sređivali smo tv i ostale zajebancije za večerašnju utakmicu , slušali Partizanove pesme , pa kad sam ušao u temu i izvalio kako se pale na ovaj moj prvi post morao sam nešto da napišem..