Prijava

A brt znao sam jbg

Ja kad kažem vi ne verujete, eto vam sad.

Jbg. Nista, ponovio sam tiket bez zvezde.

Hahaha ništa gore otoga a stalno radim kad me prva proda dan joj jebem

A brate boli me kurac, da pratim nesto

Jel gleda neko "u obrucu"? Drobnjak gost, koja grobarski tres romantizam glavica lol kaze u el ce se vec posle 10 kola sve znati kojih par ekipa ce se boriti da idu dalje a ko ce da izgubi interesovanje(a ima 30 kola lol) dosadna je el ove godine (xd) a sad za ligu sampiona kaze da ce fiba to izgurati samo da malo skupi para i da je vrlo zanimljiva liga sampiona a da ce drugi deo biti jos zanimljiviji. Pa koji kurac jebo ga bombas

I da kao, mnogo je 30 utakmica(dodaje avdic da onda igra svako sa svakim i navijavima se svidja pa kupuju karte) i drobnjak kao ma da al ti navijaci biraju utakmice znam ja bice posle desetog kola prazne hale hahaha al kad je poceo o parama da su najbitnije nisam znao dal da se smejem il da placem jer ce svi da idu kod fibe zbog para sledece godine xdd

Ništa nije slagao čovek. Imaš 8 kola do kraja, osmi na tabeli ti beži dve pobede i imaš utakmice protiv aždaja. Kurac ćeš da stigneš. Drugo, kad glavni odu na 12-2, a dodje im Darušafaka, Uniks ili Zvezda jebi mi oca ako dodje 2000 da gleda. Ovaj turnir je definitivno manje atraktivan nego pre i to će se videti.

Bombas, brate nabildani, jesi li jebeno realan?

Mornar<Partizan
Mornar<Zvezda
Zvezda<Partizan

deluje mi kao neko ko ne ume da odigra akciju ali recimo ume snazno da zakuca i da ostane da visi na obrucu jedno 6,7 sec

Dobro fendere vidis da ceo dan menjaju ovo

Нека стоји, можда није од користи, али неће да шкоди.
Мислим, можда ће да шкоди Бомбашу, тако да свакако може да буде од користи.

Fender mozes da privuces ovog lika da bude clan ovde, deluje da je pored njega visok intenzitet humora