Prijava

ето сад морамо да добијемо бар две од три

Pa ne moramo. Ako DACKA izgubi jednu dosta je jedna. Ili njih da dobijemo isto.nam je doata jedna

ne veruješ ni u jednu od tih opcija

Verujem da cemo mi dobiti sve tri, najlepsa opcija.

sutra vam je sve i svja, jasno je

дачка добија све до краја немојмо свирати курцу превише

Ma jok brt pa i da ne izborimo PO kakve veze ima. Pa pola cigana nije mislilo da cemo se plasirati a ti si predvidjao neke 3-4 pobede. Bas dobro prognoziras, toliko da mozemo jankovicu odmah da cestitamo predsednicku funkciju haha

kolikonsi jadan, ahahahaha

hehe taman da mu izjednači

Sto sam jadan? Ja verujem da idemo u PO kao i pre pocetka sezone, doduse mislio sam da cemo biti sedmi al da mozemo da napadnemo i to sesto ali i da se ne izbori taj PO necu to smatrati nekim velikim neuspehom jer niti je bio klupski cilj za ovu sezonu niti smo mi neki favoriti pa da je to los rezultat(kao barsa ili makabi npr). Propustenom sansom da ali neuspehom ne. Jadniji si ti sto si u nedostatku bilo kakve zivotne radosti prisiljen da se radujes potencijalnom neuspehu sportkih rivala i sveo si svoje slobodno vreme na molebane za pobedu jankovica na predsednickim izborima, cekanje poraza sd crvena zvezda i kacenju tudjih dobitnih tiketa.

Lol Baskonia - Panata prva četvrtina 6-24.

Sad hteo da napisem, mi smo imali makar 8 protiv olimpijakosa hahaha

na kurcu te nosam ahahahahaha

Au, upravo si dotakao dno. Ako je to kod tebe moguce uopste...

Jebeni fener i želimir.

Šta nam, ako išta uopšte, odgovara kod ovih baskonija-panata?

Pa bolje pao da dobije. Jer od baskonije imamo bolji skor ako pobedimo sutra. Mada ako dobije baskonija fener ide na peto a to bih svakako voleo hahaha

Боље Пао да добије. Колико је ово другачија екипа кад им је Гист на петици. Као зид су.

Dobro je, makar onda panata vodi.

Mada fener 4. a pao 5. bi mi se isto svidelo