Prijava

Odbrana uvek može bolje dože, ali mi smo odigrali sinoć bukvalno perfektnu. Sa par propusta, ali bože moj, mora i to da se desi :) Galata je izuzetno potentna ekipa što se šuta tiče. Za razliku od nas. Opet probem u šutu za 3, i sa penala. Ali nema veze, krenuće i to vremenom. Nama je prednost domaćeg terena značajna sa te strane, što se igrači napale, skoči adrenalin, i mnogo bolje mogu da odigraju odbranu, i da duže izdrže. Pritom imamo dugu klupu, koja to sve može da isprati. Nismo šuteri, ali odbranu kidamo, i tu se vidi Radonjin trag, koliko god ga osporavali.

Nije mu losa sveca, mada se cini da je jaca malo a, po ovim rukama?

Hteo sam da prokomentarisem, ali nije bilo potrebe, lepse mi je da gledam i smejem se sta covek koji nije klinac moze da napise.

Drugovi grobari....hahh.

najveća enigma mi je radonjićevo praćenje utakmice i neke dobre odluke.

Ja izneverovao kad sam primetio ovo:
Ulazi Dzavai da cuva Bobija koji dominira.
Radonja ubacuje Cirbesa koji u odbrani bukvalno grize djembelog.
PUsta ih tako 3,4 minuta.
Djembeli oce srcku da dobije. Doduse, malo spustaju razliku.
Vraca Bobija na crknuto krme.
Bobi mu napravi djecu i opet povecate razliku.
Radonja hepi.
Ja nevera.

Par dana pre utakmice: "Nije teško proigravati Marjanovića, kad je tolika meta". Dokazao je to i na utakmici.
http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201201/188560/medium_kkcz_kkgal_23_sportal.rs.jpg

Meni gotiva što je sad puna ekipa likova koji se prže i imaju muda da se biju cijelu utakmicu, još da ih radonja zna malo napaliti jer neće na svakoj tekmi biti 15 hiljada navijača, ali dobro izgledaju.

У суботу кад смо играли против Олимпије, Јака је био лош, међутим, знао сам да он мора да проради и прорадио је баш кад треба. Одиграо је одлично другу четвртину, Вилијамс трећу. То је оно добро код нас, што сад имао више играча у ротацији који могу да повуку тим. Само још и Ђенка да проради.

Чини ми се да је Боби мвп кола са индексом 30.

daj neki strim da valja

Luka kapiten pokidao megu. Samo da krene sada da konstantno poliva.

Bobi opet indeks preko 30 lol

Raduje Jovicevih 5 asistencija

Da dovedemo ovog Jokica isli bi na F4 EL lololo

Brat Kešelj kad postigne poen ja se radujem kao kad ga naši igrači postignu, srećom po nas nije imao puno poena. Nadam se da će protiv grobara biti onaj pravi isprskati ih sa 20+.

Brat keselj je danas imao vise tvitova nego poena

Posto čovek uticajni tviteraš, boli ga uvo. Poena će biti kad bude igro protiv groboša.

Što su ga prozivali sa tribina?