Prijava

O Barsi ne treba trošiti riječi, sila.

Lol, nemojte ovo da shvatite kao provokaciju al ovo nije ni BA od Barse kakva je bila. Pola ovih igraca nikad nisam ni gledao da igraju basket.. Ne kazem da su losi, al ovde osim ovog Uertasa i Tomica nema igraca top klase.

Hezonja će biti najbolji igrač Evrope za 4-5-6 godina...

+1
Doduse, ne bas najbolji al u prvih 3 sigurno.

Ja izneverovao koliko ste er bolova imal isa OTVORENIH suteva. Na -9 u cetvrtoj ide extra pas za Kalinu, lik masi ceo jebeni kos, to je to, small team mentality :)

A i brate iskautirala vas Barca samo tako, pazi kad su vam vecinu akcija citali od pocetka do kraja, i ispreuzimali tako da nikad ne dobijete visak.

JEBI ZVEZDO ŠPANSKE CIGANE!

Ne ide bas zvezdi sad kako se priblizava kraj sezone?

Ne ide, ali smo toliko dobri da cak i kad nas ne ide jebemo ove žutokljunce iz ABE

Videcemo, zvezda i prosle sezone izgleda opasno dok ne dodje do igre na ispadanje :)

Lol nauči pravila poyy

Mislim da ćemo prekinuti niz bez pobjede u PodgoricU i da ćemo ih dobiti laganini, iako imamo važan meč protiv Albe u petak, iako smo prije 2 dana igrali protiv Barselone.

Jebaćemo simbiozu!!!

U Evroligi smo ispali.

Opet smo 20 poena primili usled Cirbesovog ispadanja na piku...
Da ne komentarišem ostale nebuloze. Bacanja 11/11 - jedina svetla tačka.

Јесте ли спремни за окршај 10 љутих гуслара?

НЕ ЧУЈЕМ ВАС

агагагагагагага

Jebacemo ocojebce jako. Oca cemo im jebati. Jako.

Vreme je da jedan rekord padne. Ili nasih poraza u moraci ili serija pobeda od pocetka.

Očekujem laganu pobjedu kao i protiv svakog mizernog abaligaša hehe

Šehović će da sune 20 poena ako radonjić ne zalepi lazića za njega.
Edit: ne znam da li je mrtviji komentator na hepiju ili na rtcg, jeb'o me arenin paket da me jeb'o.

прва тројка Бранчило. после 0-5. молим лепо.

има на хепију ко не зна