Prijava

Дуго времена мислим на ово, па бих волео да чујем шта мислите о томе.

Mač sa dvije oštrice....

Управо тако некако...нит' је зло, нит' је добро...

Данас није. Данас је дволичност врлина.

mač sa dve oštrice ali vrlina svakako, pođi od toga da li je neprincipijalnost vrlina?

oće ovo biti srpski sajt napokon?

Мало која особина је, сама по себи врлина или мана.

За глупог човеке је много горе ако је уз то и принципијелан док је за паметног, та иста особина велика предност.

Mač sa dvije oštrice....

ali vrlina svakako

Hočeš da uradiš nešto iz principa. Privržen si tome. A privrženost je vrlina. Ne odustaješ lako...

princip je kad mrzis!!!

oće ovo biti srpski sajt napokon?

!?

mač sa dve oštrice ali vrlina svakako, pođi od toga da li je neprincipijalnost vrlina?

E tako nekako...
Svakako je vrlina, ali je nekad i glupa ta principijelnost... Zavisi o čemu se radi... Recimo moja principijelnost da neću da pijem ili neću da pušim je jako dobra, i te kakva vrlina, ali npr nečija principijelnost da ne znam.... Neće da izađe sa djevojkom druge vjere, da neće da piše domaće jer mu je to glupo, da neće da se druži sa nekim ko nije njegov sloj itd, to je sranje već i glupiranje...

Recimo moja principijelnost da neću da pijem ili neću da pušim je jako dobra, i te kakva vrlina

4ЛОЛ. Чек, где је она фотка где пијеш наглавачке?

А шта ћемо са принципијелности у сексу? А? А? А?
Оно, кад неко каже ''Ја не јебем!'' и стварно не јебе нпр.

Misliš, kao ja? :)))

ТИ ЈЕБЕШ! Али нас лажеш!

Darling, ajmo na spavanje. Ti raspremaš krevet večeras.

Jesam, rasanih se...
NE JEBEM, života mi. Rekao sam da neću i to je to. Ja svoje principe ne kršim. Većina su čisto sranje, al' moji su i u mojoj glavi imaju određenu vrednost.

Мрмуне изгледашш као јебаш, глупо да траћиш таленат... А чек, јел дркаш барем?

Jok, more. Pa, šta mi znači da ne jebem, ako ću da drkam. Onda ću radije da jebem.
Radi se o principu.