Prijava

Šta mislite o ovoj sjajnoj seriji koja je odnedavno počela s prikazivanjem i na RTS - u? Osvežavajuć prilaz klasičnim pričama smešten u savremeno doba s ciljem da se bolje približi publici ili još jedno srknavljenje lika i dela Konan Dojla?

Zanimljiva je,dobro odradjena i sve to,samo su malo preterali sa moblnim i porukama.

Meni se baš taj deo svideo. Ne sumnjam da bi ih i Šerlok iz knjiga koristio da ih je imao na raspolaganju, a da su preterali, pa sad, možda.

Vidiš, to nisam znao, da su napravili savremenog Šerloka. Šeki će polako ali sigurno da prejebe onu pizdu od Džemsa Bonda, i imaće omanji inventar kakvog tehnošopa sakriven po džepova, rukava i tjelesnih otvora.

Šeki će polako ali sigurno da prejebe onu pizdu od Džemsa Bonda

Dzeki je nenadjebiv.Ovaj moze samo da mu se sagne.

I meni je serija dosta gotivna.. Samo se pitam da li su ovo jedine epizode koje ce se prikazivati ili cemo moci da gledamo kao normalnu seriju, malo duze da traje? :/

Najjaca serija o Serloku je bila sa Dzeremijem Bretom u glavnoj ulozi.

Dr. Votsona glumi lik koji je glumio u the office-u Tima. Odličan glumac ,vredi gledati seriju samo zbog njega....

Сморштура невиђена. Језиви, вворд.

I meni je serija dosta gotivna.. Samo se pitam da li su ovo jedine epizode koje ce se prikazivati ili cemo moci da gledamo kao normalnu seriju, malo duze da traje? :/

Meni takođe. Nisu jedine, u jesen sledeće godine treba da izađu nove tri epizode od po devedeset minuta što se da videti iz sledećeg linka: http://www.digitalspy.co.uk/tv/s129/sherlock/news/a269018/bbcs-sherlock-to-return-in-2011.html

Najjaca serija o Serloku je bila sa Dzeremijem Bretom u glavnoj ulozi.

Potpuno se slažem ali ovde je u pitanju savremena interpretacija.

Dr. Votsona glumi lik koji je glumio u the office-u Tima. Odličan glumac ,vredi gledati seriju samo zbog njega....

Nisam gledao The Office ali takođe smatram da je sjajan glumac sudeći po Votsonu koji interesantniji od njegove interpretacije teško može da bude.

Сморштура невиђена. Језиви, вворд.

Ne slažem se ali uvažavam.

Нисам гледао другу и трећу епизоду због школе тада... +.+
Сад ћу да ставим да се скида, одлична је серија! :)

НАЈБОЉА ЈЕБЕНА СЕРИЈА

Da, debeli pacov je u pravu. Ne mogu da poverujem da je u prvoj epizodi u 3 scene zaredom bilo nesto u vezi sa mobilnim telefonima (kada Serlok salje novinarima SMS, kada gleda Votsonov mobilni i kada Votson salje SMS na mobilni ubijenog).
Sve ostalo je OK.

Znaci ukakili su i Serloka Holmsa, puj, sve je postalo komercijala i prostitucija.Jebanje za pare.

Ко то мене спомиње?!

Иако сматрам да је Џереми Брет најбољи одабир за улогу Шерлока, Benedict Cumberbatch је одрадио сјајан посао. Приче су јако добре и нису досадне. Трајање епизоде од 90 минута се ни не осети. Жељно ишчекујем наставак. Што се тиче СМС порука из серије, неминовне су. Израчунајте само колико ви, који не гањате криминалце, пошаљете СМСова дневно :)

Izašla druga sezona. Skidajte. Nećete se pokajati.

Погледао. Серија је вредна сваке минуте.

jedan jedini NEPREJEBIVI serlok je bio dzeremi bret. nisam ovo gledao, ali mi izgledaju kao neki gej pederi koji dzeremiju ne mogu ni da prismrde.

i koliko ovaj lik ima godina? 16? tacno serija pravljena za tinejdzere. proser.