Prijava

Meni to svetogrđe, gledao pet minuta, svidelo mi se, ali

jedan jedini NEPREJEBIVI serlok je bio dzeremi bret

i koliko ovaj lik ima godina? 16? tacno serija pravljena za tinejdzere. proser.

Lik u julu puni 36. Šerlok Holms, za čiju godinu rođenja se uzima 1854. je u vreme sukoba sa Morijartijem, čime se bavi poslednja epizoda druge sezone, 1891. imao 37 godina. Problem?

@tjomi lee: problem? naravno da je problem! ja bre celu noc nisam spavao, eto koliko me pogodilo sve ovo! moj zivot nikad vise nece biti isti! sada kada serloka glumi neki cosavi pedercic, meni su sve ladje potonule, sve je izgubilo svoj smisao!!!!!11321

neam pojma jebote koliko ovaj lik ima godina, nek ima i 50, i dalje izgleda kao pederasti gej klinac. cudi me da nisu uzeli onog njakavog svetlucavog iz tvajlajta, sto se klinke i maloumnici bnesomucno loze na njega, to je ta varijanta...

Hm, sad sam krenula da skidam, je l' stvarno ima samo 6-7 epizoda dosad snimljenih, il' je ovo neka greška?

jedan jedini NEPREJEBIVI serlok je bio dzeremi bret. nisam ovo gledao, ali mi izgledaju kao neki gej pederi koji dzeremiju ne mogu ni da prismrde.

Ne sudi o knjizi po koricama. Serija sa Bretom je jako dobra, sto ne znaci da ova nije. Stvarno mi nije jasno zasto ti je Cumberbatch, koji je inace perfektno odglumeo i koji je potpuno adekvatan za ulogu Serloka, problem.

Hm, sad sam krenula da skidam, je l' stvarno ima samo 6-7 epizoda dosad snimljenih, il' je ovo neka greška?

Ima 7, ukljucujuci i pilot.
Inace mislim da serija jebe keve i zavija sarme, posebno druga sezona.

Znaci ukakili su i Serloka Holmsa, puj, sve je postalo komercijala i prostitucija.Jebanje za pare.

Po Šerloku niko ne kenja.

A jedini Šerlok kojeg ja poštujem je ovaj od Gej Ričija. Jeste da mu je mnogo promijenio karakter ali je stvarno vrijedan gledanja. I manite se televizije. Knjige Artura Konana Dojla u ruke i uživancija.

EDIT

Шерлок и Џејмс Бонд су пизде.

Nadam se da se zajebavaš. Bob Rok - Šerlok Holms , divi mu samo odijelo. I kako neko može da poredi lik iz stripa sa likom iz knjige , pa 70% svetskog stanovništva duboko vjeruje da je Šerlok istorijska ličnost. Koliko je samo Dojl napisao knjiga o njemu , koliko je kopija rasprodato , u ulici Bejker u Londonu je njegov muzej sa njegovim stvarima baš kao da je postojao. Ikona svetske književnosti , ikona detektivskih romana.

e super, imam gdje da iskalim bijes!!!

http://www.sherlockology.com/news/2013/11/5/sherlock-s3e1-bfi-premiere-51113

pa ladno će u bioskopu mjesec dana ranije biti premijera, majku im ćelavu jebem
a ja moram da čamim do 20. januara da izađe torent, kad ta epizoda regularno izlazi

:(

plačite sa mnom :(

jesenje kiše :(

Opet pogledao sve od početka, definitivno jedna od najboljih ekranizacija Šerloka!

a ja moram da čamim do 20. januara da izađe torent, kad ta epizoda regularno izlazi

Ustvari, tehnički samo do 2. januara, taman da prođe mamurluk.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=672423299444758&set=a.623783070975448.1073741856.470911516262605&type=1&theater
http://www.youtube.com/watch?v=JwntNANJCOE