Prijava

Kod nas bi vjerovatno oko 250 eura izašao i to bez ruku. Al', jebi ga, kad je kaiš 1500 franaka isplati se i do Slovenije otić'. A kontam da nijesu mnogo stručniji Švajcarci.

Ova Tojota se tek razradila.

Ono je bilo u Novoj Gorici čini mi se. Ali je to ipak Fijat koji ima jeftinije delove i majstore. Oni ni u Italiji nisu skupi za održavanje.

Fijat koji ima jeftinije delove i majstore.

Teško. Možda u Sloveniji.

jel svejedno sad kod ovih novih automobila dal je automatik il je?

Uzmi sa Tiptronikom.

zajebi, to sam vozio, i ne svidja mi se uopste. automatik mod, treba mu vise od sekunde da zameni brzinu i to nervira posto pritisnes gas a auto odjednom uspori, a manual mod mi cudan bez kvacila nekako... isto treba mnogo dok se zameni brzina

nekako radis jedno, a auto radi drugo. ful automatik je ok, fino za voznju. manual ko manual... bar nece da ga ukrade amerikanac :)

Zavisi koji, koliko je preš'o i jel' mijenjato ulje redovno. Uzmi ručni mjenjač ako mo'š.

Prius 15 hiljada franaka krv ti jebem.

racunaj da ovom mercedesu u skorije vreme treba popravka od 2-3000 franaka. poslednji pregled 2010, sto je odavno, plus turcin prodaje, sto je kao od naseg da kupujes, sto znaci da ume da laze.

I dosta je ružan kupe.

Koštaju kao i Prius. Jes' da su mala gradska, ali su nova. I ljepša od Priusa.
1
2
3
4
5 (Korse, Klio i ostala)

idi bre i ti si se uhvatio za najskuplji prius. ima ih od 6-7000 :)
otprilike je kao auris, astra, golf, c4, megan, ta klasa.

Glasam za Golfa ili Aurisa. Može i Megan ako je mlađi.
Još pišu Vrele Gume da je Prius (karavan) jedan od tri auta koja su se najgore pokazala na kreš testu sa malim preklapanjem.

http://www.telegraf.rs/hi-tech/926551-lazu-nas-elektricni-automobili-nece-spasiti-planetu

Ako kad bude kakva povorka hibrida u Crnu Goru sa ovim ćemo je dočekati lolo
http://www.military-today.com/trucks/tam_110_l1.jpg
http://gomotors.net/pics/RABA/raba-f22-04.jpg

Ustvari, neće biti hibrida ođe, jer se ne mogu registrovati.

90% ljudi koji kupuju hibrid ne kupuju zbog zastite okoline, nego zbog toga sto imaju neku racunicu o ustedi, sto ne vole da teraju kola na servis, i sto je kul da vozis nesto novo, to vam garantujem :)

isto i za elektricni auto. jebes drvece, kad te vozi bez drndanja i cimanja :)

a i ovo mogu da garantujem: dobro napravljeni potpuno elektricni auto, bez ikakvog odrzavanja, je mnogo jednostavniji i samim tim tehnicki pouzdaniji od bilo kakvog sus motora. cisto onaj komentar o automobilima sto nadzive vlasnika.
ovo, mozes da vidis po dizel elektricnim i ful elektricnim lokomotivama, koliko je odrzavanja potrebno da radi bez problema.

znam za jednog coveka koji poginuo ovako kad udario u prikolicu. vrlo cest razlog pogibije u automobilu.

dodatni problem na nasim putevima je sto kamione ne teraju da imaju onu zastitu dole da se auto ne podvlaci pod prikolicu. ako nema u sta da udari, izmedju glave i prikolice nema niceg.
dodaj strokava ili pokvarena svetla na prikolici, i eto ti.
sto je najgore, po propisima bi za ovo sam vozac bio kriv. sto i jeste za udes, al ne za pogibiju.