Prijava

Bio mu ja žirant na kredit pa otplatio 7000 umjesto njega, imao čoek porodičnih problema, bolest i to, i sad malo stao na noge pa nije zaboravio.

Ljudina od coveka.
Uzobihga dimam para :*

Jel mnogo 3500e za Citroena C5, 2004 godište, dizel, izgleda očuvano?

Ako te mrzi da ga ljuljaš svako malo gledajući ispravnost bombi i da brčkaš po elektronici, ne znam. Može se Pasat za te pare kupit.

Očekivano od tebe

Njemačko auto > Francusko auto

Pa probaj malo da spustiš, ali dobar je auto imamo ga u firmi. Nego koliko konja ima? Jel od 90 ili 109?

Jebo vas, ako vam je samo pouzdanost bitna, kupujte japanske, po statistici. Nije nemacko vise referenca :)
Ja sam gledao tako i na kraju uzeh auto sto mi se svidja ovako na izgled i na voznju jebi ga. A ako tako gledas onda je svejedno. Moz uzmes citroena on ce da se kvari vise al delovi jeftiniji moz bmw on se redje kvari al kad se pokvari sve ti naplati...

A jebote ispada da su budale svi koji kupuju auto koji nije iz nemacke. Ma vazi.

Ne znam Miki, znam samo da je dizel. Ja sam mislio da spustim na 3 al neće, ovako mi mnogo 3,5

A normalno ako ne gledaš udobnost. Evo moje neke liste pouzdanosti lolo
1.njemačko/japansko
2.francusko/švedsko (dijele mjesto)
3.englesko
4.italijansko
5.korejsko

To je serija do 2004 što se pravila? Sad bez zajebancije, Pasat je bolje auto sudeći po činjenicama. Pouzdaniji, bolji motor, kvalitet izrade, nema zajeabancije koje su u krv skupe, recimo bombe, i koje ti uzimaju da pune za 50 eura (k'o što pune amortizere). Ako ti je udobnost prioritet jedino tad, jebi ga. Imaš i ostale, Pasat mi eto prvi pade na pamet.

Црвени барон
A jebote ispada da su budale svi koji kupuju auto koji nije iz nemacke. Ma vazi.

Ti nijesi, imaš Kadža lolo

Kadet je trenutno nuzno zlo

Koliko onda košta pasat isto to godište? Ne kupuje mi se Pasat nikako al ajd da pitam

Kadet je trenutno nuzno zlo

Dabogda vozio golfa sa novim amortizerima pa promenio mišljenje lolo
Scouseru udobniji auto za te pare nećeš naći, vidi ako hoće da spusti na 3200. Ako neće, odustani, mada pitanje je i na kakvog pasata ćeš da naletiš. Može da bude veći dreš od citroena.

Zavisi od motorizacije, ali se za 3500-4000 bar ođe može nać' odličan sa 130 konja i milina. To mu je zadnja godina, k'o i C5-ici.
A ne moraš Pasat, možeš W211 imaš i njih finih ili A4 npr. bi trebalo da ima. Imaš i nešta japansko tipa Avenzisa, dobri su oni. Mazde trule. Vektra je fina, ali malko tvrđa ako ti ne smeta. Širok je izbor, jebi ga, ali meni bi Pasat bio fin što se izbora vožnja-pouzdanost tiče. Ono, Citroen je udobniji ako ti znači što.

Црвени барон
Kadet je trenutno nuzno zlo

A što ga ne mijenjaš za kakav ZX.

Dabogda vozio golfa sa novim amortizerima pa promenio mišljenje

A kupiš mekše, jebo ga ti.

Dabogda vozio golfa sa novim amortizerima pa promenio mišljenje

A kupiš mekše, jebo ga ti.

Sale d snajperist
Priste kadet jebe.

Posebno onaj C, a i Suza je dobra.