Prijava

PoJenta je da se ne ide kroz zeleno ?

Aj ne spemuj svaku jebenu temu koje se dofatiš. Sikter.

Nemoj se ljutiš, na sikter slabo reagujem, kao i ti.

Trebali su te dresirat', možda bi manje dosađivao i spemovao po Vukajliji...

Ne znam ko je trebao da me dresira ali izgleda da niko nije uspeo. A da, nisam hteo uopšte da spemujem temu.

Ponosni vlasnik, eto ko.

Pa sad ti meni kaži ko ide u spem, ti ili ja ?

Ne znam 'oćeš li da ispadneš tim besmislenim "poJenta" komentarima duhovit ili glup, ili možda misliš da ćeš ako sakupiš 2000 postova moći da popuješ nešto više, ali činjenica je da spemuješ i smaraš. Napišeš dosta, a ništa ne kažeš. I tako na svakoj temi. Ma na svakom sadržaju na sajtu. Možda tvoji drugari iz odjeljenja umisle da si neko mudo na internetu, ostaviću stručnjacima da uspostave dijagnozu. Uglavnom, napušti livadu.

Ne znam stvarno što li si se na mene nakačio, ali ja sam ti dao šansu za šta god da si pitao, sa sve mejdana. Niti mi pada na pamet da budem mudo na internetu, niti sam to ikada pokušavao. Osim tebe se nešto ne sećam da mi je neko rekao da spemujem i smaram, a ako misliš da to radim, eto ja to ne radim. Što se livade tiče, napuštam je odmah ako je tvoja pa ja tu nemam pravo da budem. Za slučaj da livada nije tvoja, kao što si do sada mogao da zaključiš, o automobilima i ja nešto znam pa ću možda nekad ovde da napišem i nešto da vredi, a to nije spem nikako. Ne znam šta ide na 2000 postova.

Moze li bez svadje momci, forum je niciji i svaciji, ima dovoljno mesta za sve

Usput, konkretno tebi sam hteo da napišem nešto i to baš o održavanju automobila, što najverovatnije ne znaš. ali sad me iskreno malo prošla volja.

Ne znam stvarno što li si se na mene nakačio, ali ja sam ti dao šansu za šta god da si pitao, sa sve mejdana. Niti mi pada na pamet da budem mudo na internetu, niti sam to ikada pokušavao. Osim tebe se nešto ne sećam da mi je neko rekao da spemujem i smaram, a ako misliš da to radim, eto ja to ne radim. Što se livade tiče, napuštam je odmah ako je tvoja pa ja tu nemam pravo da budem. Za slučaj da livada nije tvoja, kao što si do sada mogao da zaključiš, o automobilima i ja nešto znam pa ću možda nekad ovde da napišem i nešto da vredi, a to nije spem nikako. Ne znam šta ide na 2000 postova.

http://blogs.adobe.com/CCJKType/files/2014/11/picard.jpg

Ne znam šta drugo da kažem. Uživaj, jebi ga. A i lako ti je kad je mozak na otavu.

Uglavnom svoja stanja najlakše vidiš u drugima. Sad da uživam ako smo završili ?

Što li se ovaj baksuz navadio i na ovu temu? Nije mu bilo dosta da spemuje postere vjerovatno...

Jbg Golfe, ne spemujem ja a i nemam više volje. Ključno što je trebalo da pročitaš si očigledno preskočio. Preuzmi livadu , živ bio.

Nijesam tebe ništa pitao koliko mi se čini.

dzaba sve to, ipak je X6