Prijava

Седмица новосадска, нешто сјебан идем до Макијато Лимана да се нађем са другарицом, ошинуо испит тај дан, чекао бус пола сата да се довуче и размишљам како су се све космичке силе удружиле да ме квалитетно карају тај дан. Стаје бус код Паба на станици и улазе мимак и дјевојка, прелијепог лица, а на њему осмјех какав до сада нисам видио. Све вријеме, не скида га. Помислим у себи, е моја будало, жив си, здрав, ништа тине фали, а ти се једеш жив због буса и испита, док дјевојка са озбиљнијим проблемима са осмјехом иде кроз живот.

Kako znaš da je imala ozbiljnije probleme?
Možda je ubola šesticu na lotou tog dana i boli je pička.

Ili uhodiš devojke po novom sadu? Onda bih morao ozbiljnije da te shvatim nego do sad, do sad sam mislio da si baš dobrica.

ovoj priči fali jedan parametar, ali mitke ne želi da ga podeli s nama

ja jebeno citam ulaze momak i dijevojka, prelijepog lica(mislim oboje da imaju prelijepa lica), a na njemu osmijeh kakav do sad nisam vidjeo( reko misli na momka jebenog sta pricas to mitke), pa onda ovaj nastavak u fazonu dobro ti je mitke vidis kakvih problema ima, pa se vracam na pocetak reko devojka vodi retarda koji se cereka valjda to oni rade i mitke kao eh nije meni lose

Hahahah isto to arminže :D

Dok sam rastumačio da devojka ima veće probleme od mitketa, mitke već proganja novu tužnu novosađanku.

Na kom si pitanju pao, Mitke?

Hahahha momku ili djevojci fali neki invaliditet, a koji, saznaćemo sutra od mitketa

možda je mitketu prelepo lice ozbiljan problem

Mitke ošjeko devojci nogu tupim bonsekom kako bi se osećao bolje jer je pao ispit i kasnio mu je bus.
Devojka ušla sa kezom, posle je bila sa većim problemima, dobrica koji poludi, meni ova verzija pije vodu.

hahaha al jebeno ne moze tako da zavrsi pricu, da je tu neki problem pa da kaze uh dobro je ovo su pravi problemi, al on video jebeni par koji se smeje i zakljucio da je njemu dobro, umesto da jede sebe posto nije ni za kurac, pao ispit, bozic opet je sam

"vidi budaletine zaljubljene, dobro je meni ipak!"

Prvo kaže ulaze momak i devojka u bus bla bla bla... pa onda na kraju kaže devojka sa ozbiljnim problemima ide kroz život, što me navodi da pomislim da je njen momak ozbiljan problem, jer jelte ona ide sa njim. Ne vidim drugo objašnjenje, mitke poznaje njenog momka i zna da je lik ozbiljan problem

Možda misli da je srećan što nema menstruaciju kao ona

javi se mitke
i objasni se!

на прелепом лицу девојке је осмех који се не скида, иако је вероватно и њој каснио бус пола сата, што је озбиљан проблем у погледу кретања кроз живот. А ако се пажљиво прочита заправо ништа не знамо о момку, хммммммммм

Možda je Mitke zapravo momak pa misli kako je ona jadna što mora da ide s njim

ili je on taj ozbiljan problem sa osmehom pa ona ide s njim,jeste razmisljali o tome,hmmm

iako i to i dalje ne objasnjava jos 2,3 stvari kod ove price ahhah