Prijava

Razmišljao sam malo o broju ocena koje dobiju najpopularnije definicije u toku dana od kada je u funkciji nova verzija sajta. Lako se da primetiti da u danima kada nijedna definicija nije otišla među odabrane (u poslednjih 5 dana od izbačenih samo je jedna defka otišla u odabrane) najocenjenija defka ima svega od 75 do 95 glasova ukupno što je mora se priznati mizeran skor. Sve koje idu nakon nje imaju još gori broj ocena a samim tim i čitanja. Stoga mi je palo na pamet da se uvede pravilo da defka koja u toku 24h bude najbolje ocenjena počne po pravilu da bude ubacivana među odabrane odnosno da se napravi kompromis, da odabrane i dalje krase naslovnu a da se vrati sajtu takmičarski duh koji je doprinosio većem broju ocena a čini mi se i popularnosti sajta i kvalitetu defki. Primer: defka koja ima najbolji skor 27.12.2010. upada među odabrane u ponoć između 28. i 29.12.

Bez spema molim, ako imate nešto da kažete izjasnite se da li ste za ili protiv i zašto i ako imate neki konstruktivan predlog obrazložite. Hvala

P.S. Napominjem da ne bude zabune još jednom, suština je u ubacivanju defke dana u odabrane, nikakva promena funckionisanja odabranih i sl.

ma ja sam da se vrati stari sistem. probali smo, nije uspelo, priznajmo gresku i vratimo se gde smo stali.
ne terajte me da citam ovakve stvari
http://vukajlija.com/priznanje-za-minuli-rad/259491
95% defki koje procitam su ovakve. ljudi su se masovno prebacili na postere. objavite poster i defku u isto vreme i gledajte broj glasova.

Зашто је онда Каизен укинуо дефиницију дана, који клинац?
Али истина је, могли би да гурају мало више нових дефиниција на насловну.

Janpi,ne moraš mi baš vređati defku :D

Protiv, prosto, zanimljivije je ovako bez takmičarskog duha...jer takmičarski duh ovde je truo...naravno ako se ja pitam a ne pitam se!

Druga stvar, uz dužno poštovanje prema budućem No1, taman sam počeo da kreiram kul stav o tebi i pojeo sam sve sto sam izbacio u vezi tvojih ocena :) a ti sada nama mutiš svest. Dakle na avataru ti je dugo bilo da pišeš eto samo da bi nekog zasmejao, što je više nego humano a sada predlažeš igru koja bi tebi išla u prilog po pitanju poena a pri tome loptu prebacuješ kako bi to bilo bolje za sajt :)

NE SVIĐA MI SE!

Ja sam za ovo, jer kako straja reče, vratio bi se takmičarski duh...
Sve u svemu ništa se ne mijenja, osim što najbolje ocijenjena defka ulazi na naslovnu

Slažem se. Kaizene, vrati stari sistem, 'leba ti, odapećemo čitajući ovoliko sranja. Ranije je bar bilo malo manje gluposti.

MentallyDisturbed

Slažem se. Kaizene, vrati stari sistem, 'leba ti, odapećemo čitajući ovoliko sranja. Ranije je bar bilo malo manje gluposti.

KAkvi, gluposti je uvek baš sada najviše, to mu dođe kao neki paradoks! A opet, bolje mi je da pročitam 10 gluposti dnevno na naslovnoj negu samo jednu!

A nije bilo toliko ranije. Jebem li ga, ako definicija ima 200-300 pluseva pa ode na naslovnu, mora da valja. Ako ne, jebiga, ne mož' se svakome ugoditi. Pravo kažu, nedostaje takmičarski duh.

Caro, kapiram šta hoćeš da kažeš ali nisi u pravu što se mojih pobuda tiče. :)
Polazeći od sebe došao sam do zaključka da na sajtu ima sve manje onoga zbog čega sam ja lično došao na sajt i uopšte počeo da pišem. Da se razumemo, kada sam se registrovao nisam ni znao kako se takmiči za defku dana, niti me je to zanimalo. Došao sam zbog defki koje su mi stvarno bile inspitrativne, štaviše legendarne(i hteo sam da budem deo toga), a toga nema ni na vidiku. Zato ovo predlažem, u smislu stari sistem-stari sjaj.

a da se vrati sajtu takmičarski duh

Да извинеш, ал тај такмичарски дух ме увек подсети на онај постер о свађању на интернету и специјалној олимпијади. Мислим да је овако ипак боље.

Jebote... Koji kurac više!

Vi stvarno mislite da će sajt da postoji još 10 dana i aj u tih 10 da odaberemo sve najbolje definicije, pa posle koga boli kurac?

Većinu tih definicija biraju članovi, tako da opet ne znam koji kurac.
Neke od mnogo dobrih definicija su napisali moderatori, ili njihovi "prijatelji"(mon Dieu, kakve sve teorije ovde neće postojati), pa ni to ne odgovora. Alo moderatore, što samo svoje turaš u obdarene, m? El zato što nisi inače obdaren, pa hoćeš ovako da se obdariš, m?

Ja bih vratio sistem u kom klasičan redondo kao što je Mentally ne bi imao pravo glasa. Ako taj sistem postoji. Glasaću za Čedu, ako treba.

Ja sam došao, napisao definiciju i završila je kao DD. Men' je to bila najbolja dobrodošlica koju sam mogao dobiti. Zbog toga sam i nastavio pisati. Zato bih i voleo da se vrati stari sistem.

Svima nam je lakše bilo poene ostvariti ranije, više je akcenat bio na novijim definicijama, ali prečesto su pobeđivale defke sa slabim kvalitetom jer publika je takva, a kolko sam snimio ovo nije sajt tipa daj publici šta želi već se trude da budu malo profilisani, pa ako su već odabrali glavnih 15 za celokupno održavanje ima smisla i da isti ljudi biraju sta ce da bude na naslovnoj!

U principu, ok je ta šema da se najpozitivnija ocenjanoa tog dana svrsta medj ostale odabrane mada me nisi baš mnogo razuverio po pitanju tvog stava :)

ja sam za to da se vrate def.dana i poredjaj najnovije po popularnosti.
prosirila se glupost.

caro zar ovde nije bitno sta ja hocu? ja hocu da citam najbolje izglasane tog dana, nek to nabiju u podforum i nek stave naslov GOVNO, NE ULAZI UNUTRA i ja cu da ih citam. a na naslovnoj mogu samo svoje defke da kace to me ne zanima.

јанпи,
http://vukajlija.com/definicije/na-dan/2010-12-27
За сутршње ако хоћеш, јави, па ћу и њих линковати. Није ми тешко.

Za.
Mada sam uz vraćanje defke dana, za potpuno vraćanje najomiljenijih danas umesto odabranih, imale su po 7-8 strana, i pročitao bih po 10-15 dobrih defka dnevno, ovako od defka čitam samo odabrane(uz naravno one iz gornjeg desnog ugla koje mi zapadnu za oko, i nekih autora), kojih ima zaista malo, a i odabir, po mom mišljenju, nije baš najbolji. . .
A vala i kod postera je ista stvar, odabrani preko pola njah, da ne kažem golo govno, a čitanjem najnovijih teško je naći nešto kvalitetno.