Prijava

Haha kolko su istrolovali ljude sa ovim glavama, nije normalno.

Gledam juče zadnju sezonu ponovo, niko ne spominje da će ove sezone Littlefinger da upadne na sever na čelu vojske iz Valea. Iako bukvalno kaže da će to da uradi. U trejleru se vidi kako stoji negde u snegu, verovatno opet na severu.
Mislim da će biti mrtvih Boltona.

jel ima neko neki link za gledanje online sa prevodom. ili za download. free xD

Katarine serija :)

https://www.youtube.com/watch?v=EI0ib1NErqg&feature=youtu.be

iam osećaj da Kraljeubica mre na neki junački način ođe.

A nece valjda nije ubijen u knjizi :(

Ima kadar fge je u lanisterskom oklopu u kampu lanisterske vojske (koju verovatno predvodi) tako da mislim da ne gine nego da ćemo konačno da ga vidimo u Riverlands-u.

A zao mi ga je nesto, nesretnika.

Nece Dzejmi krepati dok ne ubije svoju seju, imam smek da je on Valonqar koji ce je zadaviti golim rukama kad izlude oboje!

Mislis rukom, lolcic? Naravno, čouking malo da joj da. Nego je debeli providan, pa se znalo odavno, sve je iskenjao jos u prvoj knjizi.

/RAGE On/
JEBEM TI DEBELI SEME OD MILOSNE MAJKE
/RAGE Off/

Ko je vitez u oklopu sto ubija nekoga?

Има амблем таргарјена на прснику тај витез. Ко зна

шта вам значи то пљување мартина јебо вас он, то је његов свет из његове маште и може радити са њим шта хоће, није то државно

ако ти се не свиђа немој читати/гледати

Ko je vitez u oklopu sto ubija nekoga?

Tower of Joy. R+L=J

Jebote, svaka šuša na internetu zadnjih 10-15 godina diskutuje o svakom mogućem i nemogućem ishodu serijala. I onda: Đembeli neoriginalan kmeeee. Pa jebem mu dan...

sta ce sad ovi sto su citali knjige, nista im sladje nije bilo nego da spojluju i seru kako je mnogo knjiga bolja