Prijava

ТО МЕШАЛИЦЕ

Елем, ја тренутно скидам ПЕС 2011 за Сони "двојку". Знам да је исти као и сви, али ето... Скинуо и печ са правим именима, дресовима, грбовима... 73% за сад.

Па да исто као сви, чисто сам га узео због трансфера.

Имаш и ти двојку?

Аха, имам двојку кући пикам цео дан, подучавам људе, јеби га.

Јел си скидао Опшн фајл негде?

Јок, шта ти је то ?

Па фајл који пребациш на меморијску картицу и имаш имена тимова, дресове и то. Имаш ликове који то раде.

Ма кој ће ми курац, знам напамет све тимове.

Ма да, али је много боље овако. Имаш 100% тачна имена тимова, играча, дресове, имена такмичења, грбове и то.

Igram PES6 online ponekad, ali obično mi secka tokom prvog ili tokom drugog poluvremena, mada se desi da ponekad radi dobro. Sramota je kol'ko oni stranci numeju. Ako neko hoće da mu objasnim(u svakom smislu te reči), neka se javi na PVT.

Ма и то знам :Р

Ипак сам ја СКИЛФУЛ, КРАЉ ПЕСА.

Јел шљака пиратлук ПЕС6 преко нета, или имаш оригинал?

У јбт, а печеви, ово, оно? На коју фору се игра преко нета, јел Конами убацује нове саставе тимова и даље, или се игра са тимовима од пре 4 године?

Treba da organizujemo online tekme.

Ајде, да вас дерем.

Nisu potrebni nikakvi pečevi. Mislim da se igra s onim default option file-om, mada mislim da sam viđao likove koji imaju izmenjene timove. Čini mi se da se računa option file hosta(onog koji kreira sobu za igranje).
Je l' igrate ove novije PES-ove online, i je l' moguće uopšte? Ja nemam mašinu za te nove stvari.

Mnogo mi se svidja sto su ubacili Copa Libertadores.

Аха, до јаја.