Prijava

Чекај, изашла верзија за шпорет?

Bogohuljenje je pokušati toj fantastičnoj aparaturi dodati još neku namenu.

Inače, pojma nemam ni ko su igrači, ni koji timovi postoje. Najbolja formacija je ona u kojoj su tri u napadu, dva pozadi i još tri iza. Kako god se to zvalo :))
Poenta je da se čuka u džojstik i daju golovi. Mojne palamudite tu s tim formacijama, taktikama i sranjima.

Najbolja formacija je ona u kojoj su tri u napadu, dva pozadi i još tri iza.

То ти је формација 3-2-3.

Користи се кад им правиш маваши-герије, а зарадиш 2 црвена.

То ти је формација 3-2-3.

Eto. A intuitivno sam naslutila da je u pitanju 18-45-9. Pogreši čovek.
Hvala Peki.

Дајте линк да скинем ПЕС6

A intuitivno sam naslutila da je u pitanju 18-45-9.

Desavalo se meni 100 puta.

18-45-9 ти је кад улети јужна трибина на терен. :)))

Тај нерад :)

Џанки бре, гледај тамо на торенту, где ћеш другде.

Мрзим торент, дај час неки линк , ионако скидам Булли.

Ja igram već godinama formaciju 4-3-3 numem drukčije

Ко би игра против мене? Упутите ме шта да радим, имам инсталирану шестицу и имам интернет конекцију (очигледно)

Ja i sada igram 2008. Ne mogu da poćeram niđe nešto jače. Jednostavno nemam resursa.

Formacija 3-5-2, al' mećem dva jača defanzivca u vezni red pa skoro da imam petoricu u odbrani. Jedan u sredini i dva polušpica u vezi, jedan klasični centarfor i jedan skroz uz aut liniju. Ludilo čini tzv. trokut kad mu gurnem pas u prazan prostor, čini čudesa.

Volim Barselonu, al' preferiram Borusiju iz Dortmunda.

Играм ПЕС од како постоји, само ПЕС 11 још нисам инсталирала.
ПЕС 6 ми се није нешто посебно допала, фан сам више ПЕС 5 и ПЕС 10.
Углавном са Барселоном играм, за сваку утакмицу користим другачију тактику и формацију. Ет'. :)

Ето, кад те оженим, играћемо ПЕС цео дан.

Ја сам ибро, пјевам, свирам, користим све тактике и разне тимове. Ето вам, представио сам се, оће ли сад неко да игра са мном?

Nemam stalne klubove na PESu, menjam u zavisnosti od raspoloženja i protivnika. Formaciju igram po difoltu za taj klub. Igram PES poodavno, a pre i ISS i W11 ko što neko reče. FIFU sam igrao pre desetak godina i to F99, ove me ne zanimaju. PESovac till death! Ali kažu da je F11 boga dobra...Jebem li ga sad...
http://sgh.soccergaming.com/wp-content/gallery/review-covers/fifa-99.jpg

A slika samo zbog mog omiljenog, nenadjebivog, BERGKAMPA!

Pa reko,mozda ti pomogne.Izvini.