Prijava

OĆEŠ UZ SENDIČE DA SE IGRAŠ ZDRUGIM BOTOVIMA AHAHAHAHAHAHA

Fifa je za decu malenu igra

ne nego obrnuto, pes gde sutevi sa 16 metara izgledaju kao da je igrac sutnuo balon, a ne loptu....a da ne pricam sto ne moze ostra zabica ili po zemlji ozbiljno da se ugrozi gol kao na fifi kad prozuji pored stative kao raketa

PES 5 i PES 6 su najbolje fudbalske igrice, poslednji PES koji sam igrao je PES 2014, ali za PSP, što je negde na nivou PES-a 6 za PC ili neku od drugih konzola, dakle nemam pojma u kakvo se sranje pretvorio PES s godinama.

FIFU sam češće igrao, ali su mi i dalje gore navedena dva PES-a bolja od bilo koje FIFE

Ja igram PES 10, meni najbolji pes posle trinaestice za koju nemam grafičku. Pičim sa Udinezeom, napravio ga da mi niko ne može ništa heheh

Ma uzimam ps4 i original fifu za uskoro, mislio sam malo da odigram veceras. Inace igrao sam pes ceo zivot, ali kad sam probao fifu nedavno... neuporedivo.

pecovani pes 6 moze da se igra.sezona 15/16.ima da se skine.i drugacije je,al ima stari smek.
precu malo na fifu.dojadili su mi svi pesovi.a i slabije se pika coporativno,pa nema neku draz.

Ko god kaze da mu je neki stari pes/fifa bolji od najnovijeg je glupa sirotinja. Naravno da je svaki sledeci bolji i unapredjeniji. Doduse bilo je par izuzetaka (recimo pes 14 niko nije igrao svi su i dalje igrali 13 jer je 14 bio neigriv) ali svakako su pes i fifa 17 neuporedivo bolji od recimo smrdljivog pesa 6 gde je i invalid mogao da igra ravnopravno sa pro igracem zbog prejednostavnosti igre i poteza

пес шестица најбољи пес = ја да имам сад милион евра купио бих станове и издавао, бог да ме види

Za one koji ne razumeju Markov skeč tj zašto je to uopšte glupa ideja:

Kapital: 1m evra
10 stanova (top, beograd, nova gradnja, jednosobni i dvosobni, sve namesteno) x 100k evra = 1m
Mesečna kirija po stanu 250€ (daj bože da izda svih 10 po ovoj ceni), 250€ x 10 = 2500€.

Dakle imao si milion evra u rukuma, a sad imas nula, i svakog meseca dobijas 2500€. Da ponovo imaš milion evra u rukama, a da ne prodaš te stanove trebaće ti 4000 meseci, tj 333 godine. Znači prilično slab obrt kapitala.

Ovo je smešno jer glupa sirotinja ne može sa smisli ništa bolje za uraditi sa 1m evra, zato ih nikad neće ni imati.

пес шестица најбољи пес = ја да имам сад милион евра купио бих станове и издавао, бог да ме види = неговао бих старију особу у замену за наследство (хало огласи) = знаш шта је уносан посао: тартуфи

budalaštine
pišete

одлична математика брате

pes 6 najbolji fudbal ikada = kupicu 20ak kosnica i ima da zivim ko bog, tegla meda 600 dinara, 20 kosnica dobijem 7-8 tegli godisnje i ko bog zivim

kakav crni pes, kad se samo setim onih balona od suteva, ne mozes da opalis loptu ostru onako zajebano po zemlji sa 27 metara, nego sa 16 metara kad je sutnes izgleda kao da neki 4orogodisnji decak sutira loptu

1.000.000:2500=4000 (?)
Gde li si ti, prijatelju učio školu? Za konobara, garant ili za političara.

hmm....vidim da veliki i vec dokazani biznismen marko se podsmeva meni sa ovom izjavom za stanove, koja je inace izvucena iz konteksta i nije bas tako kako je on predstavlja....

kad je bila prica o tome, ja sam rekao da kad bi mi nego dao 10 miliona eura sad u kesu, boleo bi me kurac da otvaram neke firme i pokrecem poslove, jer bi ionako verovatno 90% propalo i meni, a i svima vama sto tripujete da ste biznismeni i da bi znali u sta da ulozite pare i da bi vam se te pare namnozile...da znate to, ne bi sad ziveli od 12 hiljada dinara mesecno nego bi vec sad imali neki kapital...ja sam rekao da se ne bi bunio da za 10 miliona eura pokupujem 100 stanova i lokala i sve izdajem i da imam od toga dozivotno 15-20-25k evra svaki mesec znaci dozivotno i da me boli kurac, i sa 20k bi mogao da putujem de ocu, da jebem koju god pevacicu ocu i da vozim koja god kola ocu itd itd...znaci ne da ja sad krvarim od rada pa zaradim 10 miliona pa onda kao ne znam sta bi pa bi kupovo stanove i izdavao, nego da mi neko da tek tako te pare bolelo bi me uvo da ulazem u bilo sta i da glumim nekog biznismena jer bi verovatno izgubio sve te pare u roku od dve godine sa sjajnim biznis idejama

Vi postavljate priču da je neko dao 1 000 000 evra za 10 stanova, a dobija 2500 mesečno, kao da mu je taj milion propao. Pa jebem mu majku, daš milion evra za 10 stanova u centru bg-a, cena neće padati, ućarićeš ako poraste cena čak. Plus imaš 2500 mesečno. I uvek imaš lovu ako prodaš neki od stanova.

Znači 1 000 000 evra (plus korist od porasta cene kvadrata, minus imaš rizik da će pasti) i još 2500 mesečno dobiješ. Ne kažem da bih to uradio da mi neko sad da milion evra, ali ni vaša priča ne stoji da su to uzalud bačene pare. Uvek ih imaš u stanovima.

Inače ljudi (aj masovno moji vršnjaci i koju godinu mlađi i stariji) hvale pes 5 ili 6 iz razloga što su se ložili na to kao klinci i imaju neke uspomene na to. Sad većinu bolji kurac za te igrice, a i kad igraju nije takva ložana kao kad igraš to sa 11-12 godina. Plus što je pola igrača na igrici sada mlađe od nas, a i nekad si imao Arsenal sa Anrijem, Piresom, Bergkampom, Ljungbergom itd, a sada igraju Džaka, Mustafi i samo čekam da Venger aktivira bombe u vidu Vokrija, Sadrijua, braće Murići ili Prekazija.

Тако је Мики, и то је модел који се увек понавља кроз време. Млади у том добу у старијима виде неки, ај да не кажем рол модел или узор/идола, тако нешто, па онда одрасту и виде ове који играју сада да су млађи од њих, и другачије се гледа на ствари.

А што се тиче стриктно игрица, то не мора да буде случај, ако је неко јако компететиван има да пизди и сада када губи исто као и са 11, 12 година лоло.

Lol imam jednu nulu viska u racunici

Ali dobro svejedno, trebace 33 godine ako svih 2500€ odvaja u stranu. A recimo ako trosi 500€ mesecno to je 41,5 godina. Dakle isti kurac, opet ce biti stari djed kad bude imao 1m u rukama.

U praksi bi to bilo:
Izdaje 8 stanova po 250€, u jednom živi a poslednjih 100k € je ostavio za garderobu, auto, putovanja itd. Znači 250€ X 8 = 2000€
- 500e za troškove (minimalno)
= 1500€ mesečno odvoji u stranu
18000€ godišnje odvoji u stranu
Malo bolji poljoprivrednik odvoji istu sumu
55 godina će mu trebati da ponovo može sebe da zove milionerom
FAILED PROJECT