Prijava

hahah otvaranje kladze je bas isplativ posao.....al pod uslovom da ti je vesko vukotic ujak, ili ljuba zemunac kum, pa da znas da nece da te cerupaju i gepekuju dva tri puta na dan konkurenti

I pravljenje zgrada xaxaxaxa jao
Odeš na Dorćol tipa da kupiš plac da praviš zgradu od 20 stanova za 7 sati ti reketaši uzmu 19

Pezos kupi 10 stanova za 1m evra. (Zivi i dalje sa caletom i kevom).
Stavi na oglas za izdavanje.
Izda jedan stan.
Izda drugi.
Ostalih 8 bleje vec 3 meseca na oglasima.
Izda treci.
Iz jednog se iseli lik, ostane prazan.
Preseli se on u njega.
Vidi sporo mu kaplju te pare.
Stavi 5 stanova na prodaju.
Ceka 6 meseci, javilo se dvoje ljudi, odustali.
Izdao jos dva stana.
Kaze sam sebi, ma boli me kurac imam 1000 evra mesecno.
Drzava mu uzima porez, usi zavrce.
Obori cenu stanova za 20k evra.
Proda jedan.
Kupi sebi auto od 10k evra.

I dalje je manje stanova nego kirijaša, dakle lako bi.
Ljudi ja živim od poljoprivrede i da vam kažem nema tu ništa samo puko preživljavanje...

I pravljenje zgrada xaxaxaxa jao
Odeš na Dorćol tipa da kupiš plac da praviš zgradu od 20 stanova za 7 sati ti reketaši uzmu 19

druze vrati se u 2010-u i vladavinu Borisa Tadica molim te. Reketasi vrlo brzo zavrse u zatvoru danas

ne bi uzeo 10 stanova, to znaci stan od 100k evra sto mu dodje blizu 100 kvadrata ili cetvorosoban stan....ko jos izdaje tolike stanove....uzeo bi 30 garsonjera i jednosobnih mesano, za cenu od 25-35k evra po stanu, ti stanovi se em lakse izdaju em kad ih izdajes mozes da ga naplatis skoro isto ko i ovaj od 100 kvadrata koje cesto daju za dzabe samo da stanari placaju komunalije

Znam jednog lika (multimilionerska firma iz NS, zna pezos 100% koja je ali necu da navodim sad) kome je Pajtic uzeo reket od par stotina hiljada evra. Znaci ds-reket sns-nema reketa. Opusteno samo

Maestro glupost si lupio. Mafija je nikad jača samo ih je manje al oni koji su tu su zlo
Vidi po Vučkov brat pa 80% mesta gde se pare obrću od njega ne može da se mrdne da l si realan
ostalih 20 posto su Kekina grupa tipa nemoj da se zajebavamo kakav zatvor sad su legalni

sns-nema reketa

Hahahahhahahahah

Znam jos jednog lika (firma jedna kod loznice) za vreme sablje ogromne sume novca je dao da ga ne ugase. A covek drzi lanac prodavnica i kamione. Nisu nesto poznate firme ali su na pravim mestima i covek odvaja milion evra godisnje

Hteo sam reci da ga niko ne dira sad

Maestro. To što pokušavaš da budeš retardiran to je Valdemarov problem jer ne želi da vidi to. Svi plaćaju reket u svakoj vlasti. Da l u dobrotvorne svrhe za fond žene precednika dal kampanje za izbore dal da te puste da radiš
I dosta si glumio budalu jbg

"druze vrati se u 2010-u i vladavinu Borisa Tadica molim te"

Има идеју да се рапидно обогати улажући у биткоине.

I pravljenje zgrada xaxaxaxa jao
Odeš na Dorćol tipa da kupiš plac da praviš zgradu od 20 stanova za 7 sati ti reketaši uzmu 19

Ovo jednostavno nije istina. Ovo su urbane beogradske legende sto se pricaju po Mladenovcu.
Ko moze danas da uzme coveku 19 stanova da prisvoji sebi, o cemu vi pricate

Има идеју да се рапидно обогати улажући у биткоине.

Malo samo izguglaj i videces da vrednost bitkoina ide gore, a za novac ih mozes zameniti u Beogradu u svakom trenutku

Samo sam pitao pezose, zanimalo me, necu da otvaram sigurno xD

A za gradnju stanova eto od neke moje drugarice cale se bavi stanovima i ceo zivot je investitor, ima sad 60 dina fazon, i negde u gradu, tipa oko 29-og pravio zgradu. Napravio skoro do kraja zgradu i taman da krene unutra da sredjuje pojave se neki reketasi krimosi kazu daj pare toliko i toliko i masu mu papirom iz opstine gde imaju ovlascenje da ruse zgradu celu. Kao njihova firma je ovlascena od strane opstine. On ne veruje sta se desava, kaze dajte mi 2 dana oni ok kazu ajde. Ode u opstinu, kazu papir legalan potpis predsednika pecat. A covek sve legalno ima papire dozvole projekat sve sve. Oni su nasli tu neku rupu u zakonu zackoljicu vezanu za zemljiste, zaboravio sam sad sta tacno.

Sreca pa je dugo u poslu i vec se susretao sa ko zna cime sve i zna nekog ministra da sad slazem koji je i on mu sredi kod resornog ministra papir da je to u redu i ovi kad su videli ministar jbg, pakuj buldozer nazad.

Ni reketasi nisu sto su bili, postali ciganija teska...

Boh ako je to istina zasto onda ne dodju reketasi pred svinjokolj da prisvoje od tebe 10 svinja?

ahaha znam likove koji reketiraju pola kafica po ns, znaci ne mozes ni kafanu jebenu da otvoris da ti se neki siledzija ne zalepi da mu dajes 300-400e da te ne dira...a ne zgrade jebene, mozes da ozidas negde na periferiji negde zgradicu manju neko i da te niko ne dira, a ovako da oces u gradu ne bi mogo sve i da imas dovoljno para jer se dobro zna ko gde moze da zida...podeljen teren tacno se zna ko ce gde da zida u narednih 20 godina....a i ti sto zidaju debelo plate to nekome, kome god