Prijava

au bre, ja sam 0+, zivim u NS ali sam maloletan, tek srednju trebam da upisem, inace bih dao vec sam vadio krv skoro i nis ne smeta

Ne znam kako ide to sa maloletan - punoletan.

Da je osvežim, sorry

meni je zao sto ne mogu da dajem krv... kazu ne moze niko ispod 50kg ://

Aha, nemaš dovoljno ni za svoje potrebe :)

Мелк, шта је сада са тим дечком?

Ne znam, nisam upoznao momka - saznao sam preko drugara koji ga tu i tamo poznaje za njegovo stanje. U institutu se ne bave informacijama pa ne znaju, uzimaju zalihe i rade svoj posao, to je to. Nadajmo se najboljem, biće valda sve ok. A trebaju im zalihe, kažem opet - nije ništa strašno, ako možete dajte te trombocite pa da popijemo pivo sa čovekom kad izadje :)

Ovo je još aktuelno?

I, da, Melkijades, svaka ti čast na postupku. :)
Ovo su momenti kad mi žao što nisam muško i ne mogu da pomognem.

Мелк, да ли је касно ако дођем неки други дан у току недеље? Сутра идем код зубара, па ћу бити под седативима. Колико треба да прође да би седативи изветрили да бих могао да дајем крв?
Иначе, и ја сам 0+.

Leukemija se leci hemoterapijama bese? To moze da se otegne dugo cini mi se.

e da ne otvaram novu temu, nadam se da mek nema ništa protiv da je iskoristim i unaprijed se izvinjavam što ću je često osvježavati jer kapiram da ima dosta ljudi iz RS ovdje, koji mogu da pomognu a da nisu čuli za ovo...

naime, radi se o ANDREI LISAC, kojoj je neophodna HITNA TRANSPLATACIJA SRCA ( TOLIKO HITNA DA SU JE U BEČU STAVILI NA LISTU PRIORITETA)... novac za operaciju je prikupljen, koliko vidim na sajtu, ali je neophodno i za dalje liječenje...

kako je ovo jedan od načina da možda neko nazove humanitarni broj 1416, eto osjetio sam potrebu da to i ovdje postavim...

za sve informacije evo i adrese
http://andrealisac.com/index.php?option=com_content&view=frontpage&Itemid=28

osvježavam, možda neko i pozove...

Melkijades,ja sam iz Beograda i krvna grupa mi je A+,ali ako i u NS bolnice rade na principu kaucije,rado cu ispruziti ruku i dati im da izvade koliko im treba.Do sada sam davao krv za pola familije i prijatelja jer su im trazili u bolnicama da obezbede davaoce,nebitno koje krvne grupe.Jedino je bilo potrebno da se u zavodu za tranfuziju naglasi za koga se daje...