Prijava

@ Culle.haha zašto uvek naš narod mora da se pravi pametan i da drvi ono što se ne drvi? :D Predstava nije prvoklasna ali može da prodje, sa obzirom koliko je sranja prošlo korz naša pozorišta. ipak su ljudi održali ovu predstavu više od 150 puta. Nije mogla toliko puta da se izvodi da je sranje. poz

Svaka predstava sa poznatim glumcima može da se održi 100 puta, ali jedino pod uslovom da gostuju po drugim gradovima. U Kraljevu, gde ljudi baš i nisu neki ljubitelji pozorišta, čim čuju da dolazi neko poznat odma u red za karte!

Ne znam da li je neko imao priliku da priča sa Kalinićom, ali čovek koristi iste pokrete i na sceni i van scene. Znači, glume nigde. E sad, druga je stvar što je čovek po prirodi interesantan, pa ume nekako da "ozrači".

Ne smatram nijednog od aktera duhovitim i inače, ne smatram ni Batu Karadžića duhovitim a ponajmanje originalnim i ne shvatam čemu ova tema?
Kursadžije npr. već imaju širi dijapazon radnji o kojima bi se moglo naširoko polemisati.
Uostalom sama publika koja puni te predstave je ona o kojoj dotični pokušavaju napraviti burlesku što sve zajedno čini još veću glupost.
I da, Kaliniću- momenat, moram do WC-a.

Koleginica mi je dala DVD pre dve nedelje, a ja još nisam odgledao i nemam neku preteranu želju. Ona kaže da je predstava dumreš od smeha, ali ja znam da se njen i moj smisao za humor veoma razlikuju. Ona voli "kursadžijski" humor, a ja "nadrealiste".
Uzgred, ona kaže da joj nadrealisti nisu smešni...
Verovatno ću skupiti snage da jedared pogledam.

nisam oduševljena, štaviše smorna je, bar meni, ono.. pff tako mejnstrim.
poslednja dobra komedija koju sam odgledala je vudi alenova "sviraj to ponovo, sem", gde me je stomak zaboleo od smeha, a ubedljivo najbolja komedija koju sam ikada videla je "marin držić - dundo maroje" kruševačkog pozorišta. potpuno drugačije izveden renesansni klasik.
a pevaj brate ima prežvakane fore, ma sama tema je dosadila i Bogu i narodu, msm.. daaaj..

@ Culle.haha zašto uvek naš narod mora da se pravi pametan i da drvi ono što se ne drvi? :D

Predstava je široke narodne mase, to je činjenica, lako je razumljiva, prilagodljiva svima, bez neke dublje poruke. Vasić, vadi prosek. Kalinić, vodi sve za ljubav.

Uh, veruj mi da grešiš, ima odlične poruke samo malo bolje pogledaj... poz :)

Predstava je težak smor, žali bože vremena koje bacih.

Milan Kalinic metalac
to govori sve

Одгледао...

Боже, гледао сам оне јаднике како просипају неке труле форе, НИЈЕДНОМ се нисам насмејао.
Онда бацим поглед на коментаре и не могу да верујем како се сви јебено одушевљавају, а гласови ''1,155 likes, 19 dislikes''.

И помислим - да ли нешто није у реду са мном, или ти људи имају много мизеран смисао за хумор?

Џими све је добро бре с тобом само што је ово некима бег из квази-хумора Курсаџија и Гранда... Они мисле да су фаце јер су прешли са Курсаџија на нешто друго...

Милан Калинић... Не контам шта сте уопште очекивали, човек је ходајући трансфер.

Evo ja sam mislio da je predstava sranje. Video sam malo na tv-u, pogledao ko glumi, mislio da ne valja ništa. Evo pošteno imao sam predrasude, ali sam otišao da gledam jer sam dobio karte džabe. Odem, gledam, ima već na početku fora, ali ja sve mislim da nije baš smešno, posle postane smešnije, ja zbog predrasuda, znači ne želim da izdam "sebe" pa sam se čak trudio da se ne smejem, ali onda sam popustio. Jbg, ima stvarno dobrih fora i gledao bih je ponovo, znači nije uopšte loša. Odgledajte i sigurno ćete imati pozitivnije mišljenje o njoj nakon gledanja. Isti slučaj je sa "Montevideom". Nisam hteo da ga gledam iz inata pa to ti je. Na kraju ćale kupi disk pošto ja nisam hteo da skinem s neta. Kaže da mu pustim, ja počeo da gledam i svidi mi se film. Predrasude su sranje. Treba nešto da vidiš pa tek onda da komentarišeš. To je naravoučenije :)

E da, iz cele ekipe Milan je najgori, sva sreća da odlazi u jednom trenutku predstave i vraća se tek pred kraj. I na kraju je naravno šaban morao da se razgoliti malo kako bi videli njegov torzo. -.-

Па, нису предрасуде. Ја нисам имао никакве предрасуде пре него што сам гледао. Био сам неутралан. А након гледања мислим да је тотални шит. Трансфери блама на сваких 15 секунди. :)

Jbg, tvoje mišljenje. Mnogi misle da je većina odabranih stvari šit (za razliku od modova koji ih biraju subjektivno) pa nikom ništa. Evo i ja da turim :)

"ipak su ljudi održali ovu predstavu više od 150 puta."

Ti bre murinjo zapenio za to ko neki karleusin fan na jutubu boze me prosti :D

Gledao predstavu. Ok je.

Skroz dobra predstava, baš sam se ismejao, ali je bilo par "transfer" momenata. Sve u svemu, 4+.