Prijava

Ae da vas čujem. Ovde ne govorimo o iživljavanju nad njima, jednostavno ako nekad zasluže, naprave gadan belaj i slično, čisto onako roditeljski. Ili jednostvano mislite da ih možete kroz razgovor naučiti šta valja a šta ne. I da li su vas tukli, jeste li zaslužili i kakav ste to gadan belaj napravili pa ste dobili batine? Haj da vas čujem.

Mene je majka bila ka' vola u kupus kad sam bio mali...
A moju.. Pa možda ponekad dobiju neki prut po guzici

Batine su strašna stvar. Ja svoju neću.

Ne znam zavisi
Jesam dobio batina možda 2,3 puta ne više

Možda po neki šamar, ako zasluže:D

Mene nisu dovoljno tukli. Trebali su više. A pošto znam kakva sam moja deca će preventivno dobijati po koji šamarčić :)

moguće.
Sve zavisi.

Mada je mene majka bila jer sam ja bio hiperaktivan, trena nisam stajao, a i bio sam štetan

Nikad. Ako baš, baš, baš, baš neku glupost namerno naprave da su mogli da budu životno ugroženi, onda samo šamar. Bolja je psihička tortura, da ignorišeš decu, ne daš im tv, slatkiše i ostalo. Mnogo bolja kazna. ;)

Šta ćete biti kad porastete?
Biću ženu, decu... Hahaha

Била ова тема. Али нема везе.

Нечу да тучем децу, док не одрасту. Није фер да бијеш слабијег од себе.
Али зато кад мало поодрасту и направе се цопине, има да их лешим ко волове у купусу кад направе неко срање, јебем им маму.

Znam da uciteljice u Srbiji govore deci da ako ih roditelji tuku, da im prijave, pa posle dolazi do kojekakvih procedura kuraca palaca ne znam ni ja. Ovu sam temu napravio jer mi je danas mali od komsinice kad je dosla kod mene na kafu, namerno prosuo secer po podu i krenuo da nas gadja sa njim. Jebo sam mu idje ista ima, a mater njegova gleda ufati i napravi onu foru sa prstom i kaze: Nemoj to vise ikad da si uradio?. Mamicu mu jebem ja bi ga "snjurom od usisivaca" udaro :)

Ја ћу да им пустам ЏејКеј кад не буду била добра. Батине не помажу, лично сам доказао кеви кад сам био ма'и.

Mene su moji bili pa mi ništa ne fali, batalite to evropejisanje, moraš detetu neku ćušku, dok je nerazumno, ne može drugačije da shvati.

Batina je iz raja izašla!

Нечу да тучем децу, док не одрасту.

tada postoje dvije mogućnosti:

1) da oni tebi odma' vrate

2) da zapamte kako si ih tuko pa da ti vrate tamo nekada

Jebiga.
Naše stare su mlavili ko volove - pa su, navodno, ispali kako treba.
Dok nisu počeli izigravati mlade majmune i uzimati puške u ruke pa glumit' demokrate.

Nas nisu mlavili toliko, bilo je više onih očinskih šamarčina, par puta grijalicom i lopatom, ništa strašno. Al' opet smo ispali nakaradno zbog ovog gorepomenutog majmunisanja.

Ove nove naraštaje ne mlave, nešto glume neke psihologe, te zabrani mu ovo, te ono. Pa ufate slušaju Bibera, Karleušu i gledaju Ivanoviće i Farme.

Jebeš im mater, po meni je bolje da ih mlavim. Lakše bi mi bilo da ja ratni zločinac nego fan Farme. Ozbiljno.

Не знам. Ја искрено никад нисам капирао то млаћење деце. Мене никад нису тукли, па нисам правио нека посебна срања. Значи, може дете да се васпита и без батина.

Мислим да тучењу деце прибегавају људи који су фејловали као васпитачи.

kad budem imao decu reci cu .....

Dete od 3,4 godine nabije prst u šteker, ti mu skloniš ruku i udariš ga malo po prstima, da ukapira da se tu ruke ne guraju, nećeš mu valjda davati časove fizike....
To je meni okej, dok je u granici normale...