Prijava

Ne, ne zato, valja bit' samo kad su bezobrazni i drski, a ne ako su pametniji ili gluplji od tebe. Jebiga, ja to ne volim, naprimer pušti ih vlast u Podgoricu da naprave pederadu, i oni izađu na ulice, pjevaju, paradiraju i smiju ti se u facu. Ne treba ih ubit', ali takve treba vazda bit'. Ne volim ni "normalne" pedere, ali dok god nisu bezobrazni ka' ovi drugi, ja sam zadovoljan. A lezbejke mi ne smetaju, i sam sam jedan od njih...

Ufff..... pored ovakvog argumenta ja stvarno skidam kapu.
Neću da trošim kalorije u kucanju odgovora.
:D

Mensure, čovek bi pomislio da ćeš bar ti shvatiti nečije pravo na različitost, budući da si musliman u Crnoj Gori.Ovakvim razmišljanjem daješ za pravo nekom hipotetičkom fašistoidnom đetiću da te danas - sutra zaždi štanglom u glavu zbog tvoje verske pripadnosti.
Sve što si ti rekao ovde o pederima taj bi đetić isto tako mogao reći tebi - "Budi musliman u toplini doma svoga, a kad izadjes na ulicu medju narod ti se lepo zovi Milorad, čemu džamije, čemu obrezivanje muške dece, čemu pevanje sa minareta, čemu sve to sto dodatno provocira pravoslavni narod u Crnoj Gori?"
Hipoteticki đetic prosto ne bi bio u stanju da shvati da to sto si ti musliman nema nikakvog uticaja na njegov život, baš kao što nema uticaja na tvoj život to sto je neko peder.

O,mali prste,veliki štrumfe u pravu si 100%.Ono sa životinjama je tačno, samo ima jedna caka...ne ubijaju ih životinje,ali su opet tu ljudi za te stvari.Znaš šta se desi psima koji na borbama počnu da vode ljubav umesto rat?Ubiju ih vlasnici.U principu mene zabole za pedere i lezbejke,ali ta parada je malo moronska mora se priznati.Mislim,sam izraz parada me asocira na ono:radno i paradno odelo...Uostalom ako im se paradira neka paradiraju,samo neka ne prave od toga događaj od državne važnosti

Pokusavam da vidim neki smisao u ovome sto si napisala o borbama pasa i ne uspeva mi. To sto vlasnici ubijaju pse koji ne zele da se bore sa drugim psima dokazuje sta?
Ovo sa paradom ni ja ne razumem ... ako hoce da paradiraju neka ih, neka paradiraju, ali to je jednostavno glupost, kao sto bi bila glupost i ici ulicom sa transparentom "Mi volimo da jedemo kolace" ili "Nasa omiljena boja je plava". Da nesto traze pa hajde, konkretan zahtev (na primer da im se omoguci da stupaju u brak ili da usvajaju decu) bi imao smisla. Ovako izgleda da su se okupili samo da nama ostalima daju do znanja koje su njihove sklonosti. Moglo je to i jednostavnije, na primer mogli su nas pozvati telefonom i reci nam to:
- Dobar dan, ja sam XY i, znate, ja sam homoseksualac
- Hvala na informaciji, prijatan dan vam zelim.

Uostalom, ono sto mislim o ovoj temi sam uglavnom rekao u ovoj definiciji

Pa da.Molim lepo,izvolite...
Ovo sa borbama...pa puštaju uvek mužjaka na mužjaka ili ženku na ženku.E sad,ženke ne mogu ali kad mužjaci krenu da se jebu umesto da se tuku,onda nastradaju.A ti reče da životinje ne ubijaju jedne druge zbog takvih stvari.Inače,mišljenja sam da su ljudi gore živuljke od svih životinja

Pa da, ali ubiju ih ljudi, ne ubiju ih drugi psi. Ljudi ubijaju zivotinje i zbog ukusnog mesa ali to nije dokaz da je nemoralno biti ukusna zivotinja :D

rekoh,mislim da smo i mi živuljke.I to neukusne...doduše nisam probala...

Oni retki koji su probali kazu da imamo ukus kao piletina :D

Pa ti sve znaš...piletina kažeš? Možda bi i mogla nekog da založim :D

Auuu,vidi u šta smo pretvorili paradu :D

Da, stvarno :D
Nego da s vratimo na temu. U slucaju da je neko zaboravio:

http://www.youtube.com/watch?v=WlbeeKmAo7U

"Slusajte, mi ne oprastamo svojim duznicima, neprijateljima Boga, neprijateljima otacanstva, mi ne smemo njima oprostiti, Bog nam je svedok"

"Oni nisu ljudi kao ostali, to nije nije prirodno, to je protiv prirode"

Zanimljivo je da medju protivnicima parade nema ni jedne devojke, sve sami muskarci. Navijaci inace svoje slobodno vreme provode sa drugim muskarcima, ideja homoseksualnosti ih plasi jer ih navodi na sumnju da je njihova ljubav prema onima koji navijaju za isti tim kao i oni nesto vise od bratske ljubavi. Umesto da iskreno ispitaju svoje emocije i budu nacisto sa sobom oni zatvaraju oci i tuku javno deklarisane homoseksualce jer im je tako lakse, valjda po logici "ja nisam peder, zar bi ih tukao da jesam". Mada ko zna kakva logika upravlja njihovim zivotima...

Pri kraju snimka mozemo videti svestenika Zarka Gavrilovica (on se uvek usko povezuje sa pokretom Obraz) kako govori da je on protiv nasilja i da oni mrze greh a ne gresnike. Nasilje se, po njemu, izgleda spontano desilo.Mozda on i ne mrzi gresnike (bar tako kaze) ali njegovi puleni ih svakako mrze, cim ih tuku.
Zanima me samo zasto su izabrali bas OVE gresnike da ih umlate? Blud je samo jedan od sedam smrtnih grehova (homoseksualni jednako kao i heteroseksualni). Zasto nisu upali u neki otmeni restoran da pretuku musterije zbog prozdrljivosti ili zasto, ako su vec protiv greha, nisu izudarali sami sebe, jer gnev je takodje jedan od smrtnih grehova (a ovi na snimku su vise nego ocigledno gnevni zboh necega)?
Sigurno je da su izabrali homoseksualce jer ih ta tema na neki nacin licno pogadja. Kao sto rekoh, verovatno zbog nedovoljno istrazene sopstvene seksualnosti.

Oko svrhe Gay parade.... Ona možda i nema neku poentu, sada, u Nemačkoj, Francuskoj, ili gde već, gde je to sada normalna stvar, ali ovde, u Srbiji, gde je velika verovatnoća da će neko da ih bije, ili čak ubije, parada je vrlo bitna, da se dokaže ljudima da niko ne sme da živi u strahu.

Ako je zbog toga, onda niš' ... :D

Да и ја напишем коју реч.
Најпре, да кажем шта је најтужније у целој причи. Најтужније је то што данас многи људи немају храбрости да се ставе на страну потлачене геј популације у Србији, а да им неки морон не пришије педерастију. Отуд и хомофобија. Пљујеш по гејевима да не би случајно помислили да си геј. Јадно. То се у психологији, мислим, зове реакциона формација.

Даље (сад ћу морати да будем мало прост), тужно је то што већина људи на помен речи 'геј' или 'геј парови' има 'карање у дупе' као асоцијацију. Шта сад, значи, неко кад ме види како држим девојку за руку треба да замишља како се јебемо? Труло, брате.

Геј се не постаје, геј се рађа. Дете неће постати геј ако види чике како се љубе на клупи, а уопште је узимање деце као аргумента против хомосексуализма јако ниско и подло.

И да, склон сам веровању да хомофобија представља несигурност у сопствену сексуалност. Ја немам проблем око тога да се рукујем, поздравим и попричам са геј мушкарцем и не видим начин како би исти могао да представља претњу мени, нити било коме ко је потпуно стрејт и сигуран у то. Ако би се потписивала нека петиција за изгласавање поменутог закона, потписао бих се без размишљања.

...a i htedoh da spomenem nešto oko celokupnog "mačo" tripa oko toga kada nekog startuje neki peder (što se vrlo slabo događa). Ne razumem uopšte. Reakcija u 95% je "Mamu mu pedersku, sad ću da mu polomim kosti!!", a u 47% slučajeva i sledi lomljenje kostiju. Ako se sve opravdava time da "kako sme da me pita tako nešto!!??", jel to znači da mi imamo pravo da bijem svakoga ko nas startuje, a nije naš tip. Devojka mi priđe (slabo verovatno), ali mi se ne sviđa (još manje verovatno), i ja imam pravo da je prebijem zato što je ona pomislila da bi mi se svidela...
Ljudi, da to pravo postoji, devojke bi ga baš masovno koristile, a svi mi bi bili u invalidskim kolicima. :):)

U suštini, dokle god šabani imaju pravo da prilaze devojkama (često na vrlo nekulturan i neukusan način), zašto to pravo uskraćuju drugima? :D:D:D

Pošto ste vi objasnili društveni uticaj, evo mene sa naučnim činjenicama. :)

Kao što znamo, šest do osam nedelja posle začeća, muški fetus (XY) dobija veliku dozu muških hormona, zvanih androgenim koji prvo formiraju testise, a zatim dobija sledeću dozu, kojom se preoblikuje mozak od ženskog u mušku konfiguraciju. Ako muški fetus iz nekog razloga ne dobije pravovremeno dovoljno muškog hormona, mogu se desiti dve stvari. Prvo, beba će se roditi sa strukturom mozga koja je više ženska nego muška, što drugim rečima znači da će dečko najverovatnije posle puberteta postati homoseksualac. Druga mogućnost je da se rodi dete sa mozgom koji je u potpunosti ženski, ali sa muškim genitalijama. Ovo je transseskualna osoba - ona je biološki muško, ali psihološki žensko.

Ovo znači da se homoseksualce njihov problem prati još od materice, a mi precenjujemo uticaj okoline.

Mogući lek bi bio da se, nekako ubrizga više muških hormona u fetus.

Au Barače,a šta ako se zajebu,pa u ženski fetus ukrcaju poveću količinu muških hormona?Mislim,tačna je činjenica da je svaki fetus prvo žensko dok mu ne porastu muške stvari...Kladim se da ne bi želeo da imaš ćerku sa brcima:D