Prijava

Aha... i dobijemo novorođenčad koja izgledaju kao brkate kamiondžije! :D:D

Pazi, to jeste zanimljiv problem. Naime, kako bi se tim putem ponele verske zajednice koje su protiv homoseksualizma, ali i protiv svake genske manipulacije (jeste da ovo nije manipulacija na nivou gena, ali je strašno blizu tome, a mnogi i neće videti razliku).

To je takođe pitanje za Baraka

To je pitanje? (nešto ne vidim upitnik :D )

Za sad ne može ni da se utvrdi da li će muški fetus dobiti više muških ili ženskih hormona pa tako ne može ni da se rizikuje sa ubrizgavanjem hormona.

Ali i te verske zajednice nemaju puno izbora. ili modifikacija gena ili homoseksualizam.

Ja sam skroz za ubrizgavanje hormona fetusima. 'Ocu i ja dsa mi dete trci k'o Usain Bolt!

Nisam toliko za to, jer je sledeći korak su bebe po porudžbini. Boja očiju, intelekt, građa...
BOLEST!
PS: Čitajte "Vrli novi svet".

To bi bio jedan sajd efekt ubrizgavanja hormona. Jbg, ima sve svoje dobre i loše strane. :)

A koje su "lose" strane? Sta je, nemate... ne znam, HRABROSTI da eksperimentisete sa ubrizgavanjem hormona fetusima? A? A? :)))
Genetski inzinjering iz d vej tu go.

Hahaha :D

Loše strane? Piro je pomenuo jednu.

iiiiii opet smo otišli daleko od parade...

Ma nije samo stvar u paradi već o celokupnim pitanjima vezanim za homoseksualizam... A ove metode genetskog lečenja su vrlo kontraverzne. Preporučujem knjigu Frensis Fukujama "Naša posthumana budućnost", za one koje više zanima uticaj moderne tehnologije na društvo...

Da... postaćemo androidi. Baš kao što je baba Vanga rekla. :)

Idemo!
Koga da upišem na spisak?

@JTU: Jesi li se makar potrudio da pročitaš nešto na ovoj temi pre nego što si postovao to? :)

Da, ali sam postovao radi fore, jer su svi takve ljutiše...

Evo i ja da izjavim nesto za dnevnik:)
Sticajem za mene nepredvidivih okolnsti, zivim u gradu gde se vec godinama odrzava ta kontraverzna gej-parada.
Jedina razlika je u tome sto heteroalci ne biju odvaljenim stativama i preckama ove sto paradiraju, vec ih ignorisu ili se seretski smese iz mase, sto im daje neko samouvereno priznanje da su ljudi otvorenog uma, ali da su ipak istovremeno i pratioci "pravih" ubedjenja.
Robert Anton Wilson, Horus da mu dusu prosti, je mozda najbolje to opisao u svojoj teoriji "tunela stvarnosti", koji su, na kraju, apsolutno licni u svom najiskrenijem obliku.
Ono sto pokusavam da kazem: oni sto tvrde da gej paradu treba dezintegrisati, pozivajuci se na Hriscanstvo, pa jos i Pravoslavlje, veru ljubavi i tolerancije, bi trebalo da ozbiljno preispitaju kolicinu arogantnog cinizma u svom pristupu ovom prividnom problemu.

Dabogda svima vama što podržavate gej pederade na sred njih ispali ključevi! Ili šta li već nosite po džepova a da vam je važno.

Ljudi kao i životinje imaju instinkt za preživljavnje i za produženje svoje vrste, sta bi bilo kada bi svi bili gej... i da kad smo kod preživljavanja nešto nisam video na snimku da je onaj pederčić izgubio taj instinkt, njih deset nemogu da ga stignu.

Не можеш да кажеш ''шта би било кад би сви били геј'', пошто је то немогуће. Гејева има 10% у популацији од како је света и века, па опет популација расте и ту ја и ти ништа не можемо да променимо, нити видим разлог због чега би неко нешто мењао. Код неких животињских врста је проценат 'геј јединки' и већи, па се опет размножавају регуларно.

Zasto je meni izbrisan post?
Ja sam zezala!Najjace kad bi to bilo istina sto sam napisala