Prijava

Prosek na Vukajliji, auto, broj cipela, mobilni telefon, avion, kamion, kapital, jahta, nos, uvo, srednjak, posed, stan, pit-bul, pekinezer, duh, srčani mišić, testis, avanturizam, čir na dvanaestopalačnom crevu, hemoroid, IQ, broj spermatozoida, broj ovulacija, pons, tata, potencijal, i što god vam padne na pamet a podložno je merenju, jer u veličini, visini, težini i količini je sve. Što veće i više to je bolje.

Kvalitet je bitan.Kvantitet manje više.

Cenotaph, ne spamuj jebote.

pufnice koliki ti je taj crkveni vibrator, ako je vibrator?

Pa znas sta, posto sam odlucila da verujem Jimmy Choo-u, uzeh manji. Nije najveci, nemam sta da prilozim na ovu temu, zao mi je, ali se radujem citanju;)
P.s. dildo, ne vibrator.

Veličina je bitna, to će vam reći svaka iskusna jebulja jer je samo golema alatka može napaliti, mada bih ja njima pre preporučio vaginal rejuvenation. Zategnu lepo malo picu kod plastičnog hirurga, pa da mogu da uživaju u seksu kao kad su bile mlade.

ne razumem se u veštačke umjetnine, cenim ga i da nije nešto veliki

Veličina je bitna, to će vam reći svaka iskusna jebulja jer je samo golema alatka može napaliti, mada bih ja njima pre preporučio vaginal rejuvenation.

Uvek bilo i uvek će biti. Veličina u svakom pogledu. Npr. što se ogromna većina devojaka pali na visoke mužjake?

Meni je trip neke sigurnosti.

...ili zbog čega većina devojaka ne voli niske muškarce?

Evo ja sam nizak i mogu reći da je istina.
Valjda su im ovi viši muški neki toranj, simbol sigurnosti. Ili jednostavno im jebozovnije deluju.

Hej ti, kratki, sta kopiras moj komentar?

Hej ti, kratki, sta kopiras moj komentar?

Oprosti pufnice, nisam video komentar. Ali zaista.
Smem da stavim smajli?
:)

Smes, ali samo zato sto si mi simpatican zbog komprive;)

U veličini je sopstvena sigurnost i sigurnost potomstva. To nam je uspomena još iz vremena kada su nas predatori jebavali.

A i lepše su nekako ove visoke, pa dugačke noge, pa možeš da voziš ruku po njenom telu pola sata bre.

Smes, ali samo zato sto si mi simpatican zbog komprive;)

Ja mislio zbog visine.

Ja sam osuđen na niske, ali mi visoke ne smetaju.

I još niko nije odgovorio na temu... Moj orman je najveći, 2,24x2,20x60 juče sam ga sklapao, odgovorno tvrdim da niko nema veći