Prijava

pomiješa sa genetskim materijalom nižeg momka, kako bi došlo do uravnoteženja.

Fail. U genima je (baš kao i strah od mraka) da se uvek traži veće i veće, što znači sigurnije, jače, moćnije. Nijedna žena ne želi da meša gene sa nižim momkom. Govorim o većini zapravo. Uvek postoje izuzeci.

Fail. U genima je (baš kao i strah od mraka) da se uvek traži veće i veće, što znači sigurnije, jače, moćnije. Nijedna žena ne želi da meša gene sa nižim momkom. Govorim o većini zapravo. Uvek postoje izuzeci.

Ne, ne. Čoek od 2 metra i 20 centimetara je trom, spor, traži puno hrane, treba mu veći prostor za život i stanovanje. Uostalom, strah od mraka je najstariji. Razvitak tehnologije i civilizacije uopšte ( sigurnosti), čini da se ti strahovi postepeno umanjuju. Evolucija. Žena od 2 metra sigurno neće tražiti muškarca višeg od sebe. Zamisli samo da dobije ona ćerku, a dobija je sa mužem od 2,20. Potomstvo želi zdravo i ' normalno'. Iz trenutne perspektive, ne želim dijete koje će imati 2 metra i 40. To je skoro ' najveće', ali ipak ne.

Ne mora da znači da će dete biti 2.40 ako su mu roditelji 2 i 2.20
Genetika je čudo.

Čoek od 2 metra i 20

Moram još jednom ponoviti da se ovde na Vukajliji za raspravljanje običnih i normalnih stvari poteže za ekstremnim argumentima.

Sa tim ekstremnim primerima možeš dokazati sve. Fakat je da žene vole visoke muškarce ma koliko bile i same visoke.

Je li kosa dužine do struka dovoljna da se upišem ovde?

Naravno da ne znači, ali složićemo se da je veća mogućnost?

Staklena, sta koristis za negu tako duge kose?

.... broj spermatozoida?

Je li kosa dužine do struka dovoljna da se upišem ovde?

Nije:) I moja je do dupeta,a posto pretpostavljam da sam visi,izgubila si,nazalost.

Мени је курац до јаја.

... broj sinapsi u mozgu?

Visoko, relativan pojam koji zavisi od naroda do naroda. Njima je visoko sve sto je vise od njih samih. S toga, su varijacije razlicite. Nemoguce je svesti visinu na odredjenu opste prihvacenu meru koju eto, sticajem okolnosti zovemo centimetri.

Moram još jednom ponoviti da se ovde na Vukajliji za raspravljanje običnih i normalnih stvari poteže za ekstremnim argumentima.

Sa tim ekstremnim primerima možeš dokazati sve. Fakat je da žene vole visoke muškarce ma koliko bile i same visoke.

Samo sam dokazivao da tvoja tvrdnja nije istinita. I uspio sam. Smjernice koje si postavio dokazao sam neistinitim. To nije tako samo na Vukajliji, nego u nauci uopšte.

Tvoja tvrdnja:

U genima je (baš kao i strah od mraka) da se uvek traži veće i veće, što znači sigurnije, jače, moćnije.

Čoek od 2 metra i 20 centimetara je trom, spor, traži puno hrane, treba mu veći prostor za život i stanovanje.

Je li kosa dužine do struka dovoljna da se upišem ovde?

Ne znam kako da formulišem pitanje, čemu uopšte tolika kosa?

Samo sam dokazivao da tvoja tvrdnja nije istinita. I uspio sam. Smjernice koje si postavio dokazao sam neistinitim.

U tvojoj glavi da.

zlocesta pufnica

Staklena, sta koristis za negu tako duge kose?

Trenutno L'Oreal šampon i balzam, pakovanje povremeno, a posle pranja različite kreme za sjaj i definisanje kovrdža, jer je baš baš kovrdžava. I ne sušim je fenom skoro nikad.
Ajd da ne bude off topic totalni, ima li ko više od 50 lakova za nokte koje koristi? :)

Edit: Culle, žene.. ne pokušavaj da razumeš. :)

Ja imam 60ak, vecina su tamniji, tipa bordo, trule visnje itd. Samo mi je ostalo kod kuce, ali tad sam koristila.
Kakve kreme za sjaj i definisanje kovrdza? Cije?

U tvojoj glavi da.

Haha. Argumentovano. Eto, da šta utiču komentari na internetu, na privlačnost kod suprotnog pola, uvjeren sam da bi se spojio sa nekom koja koristi manje argumenata i objašnjenja.

Haha. Argumentovano. Eto, da šta utiču komentari na internetu, na privlačnost kod suprotnog pola, uvjeren sam da bi se spojio sa nekom koja koristi manje argumenata i objašnjenja.

Ma jaki su ti argumenti, naročito ono samoproglašavanje za onoga ko je u pravu. Mogu ti reći samo ovo: pitaj žene šta misle o tome.

Trenutno neku Subrininu, nije loša za definisanje kovrdža, i neku što sam nedavno kupila u Mađarskoj, za sjaj. Mada probala sam skoro sve što sam mogla naći, i jeftino i skupo. Nema pravila, treba uskladiti preparat prema godišnjem dobu, definitivno.
A pije li ko veće antibiotike od mene? Panklav, 1000mg.