Prijava

Mislim da trenutno u levom džepu svog kaputa đubretarca imam najviše novčanih kovanica na Balkanu, a možda i šire.

Cule, a da li si znao da je mnogo lakše osvojiti visoku ženu nego nisku? Ja imam objašnjenje za to, ali voleo bih da čujem neko drugo mišljenje.

Ja imam najveći stomak!

Šta orman u stvari, ja sam bre najveći!

Virtual, ne vidim da traži objašnjavanja, ako je devojka viša od prosečnog muškarca u svom okruženju teže će naći partnera.

Virtual, ne vidim da traži objašnjavanja, ako je devojka viša od prosečnog muškarca u svom okruženju teže će naći partnera.

Tako je Vehbija, visoke devojke imaju sužen izbor i jaku i agresivnu konkurenciju onižih devojaka. Zbog toga retko propuštaju prilike. Biće od tebe jabač, i to dobar.

Nije veličina uvek bitna, najveći svetski jebači su bili patuljci...

Biće od tebe jabač, i to dobar.

Ka-d, reci mi da znam da se organizujem!

Šaljem ti PVT da ne spemujemo ovde, imam informacije

Najveći svetski patuljci su bili hvalisavci.

Virtual, je l ovo tvoj jebeni podforum? Jer vidim da spamujes i ti uveliko.

Cule, a da li si znao da je mnogo lakše osvojiti visoku ženu nego nisku? Ja imam objašnjenje za to, ali voleo bih da čujem neko drugo mišljenje.

Дај то твоје молим те! Пре него кажем да је ово најобичнија небулоза.

Pufnice 'de ode dildo?

Visoke devojke imaju sužen izbor i jaku i agresivnu konkurenciju onižih devojaka. Zbog toga retko propuštaju prilike.

Bolje nađi neku kitu...

Visoke devojke imaju sužen izbor i jaku i agresivnu konkurenciju onižih devojaka. Zbog toga retko propuštaju prilike.

Zanimljiva teorija. Ne kažem da se više nisu pržile na mene, ali jednostavno ja im nisam posvećivao dovoljno pažnje.

Visoke devojke imaju sužen izbor i jaku i agresivnu konkurenciju onižih devojaka. Zbog toga retko propuštaju prilike.

Па, не мора да значи. Јебига, једино ако је нека од 2'10'' висине, али опет, не мора да значи. Шта, кошаркашице су све EASY-ON цуре, по тој логици? :)

Tripujes, koga god da su citirali ova dvojica iza mene. Dobar deo njih nema nista protiv i da bude sa nizim od sebe.

menijesamodosadno, ne znam kako da ti odgovorim, ali ipak citat govori sve.

Али најјаче је што кажеш да имају

agresivnu konkurenciju

ахаха! :))

Cule, a da li si znao da je mnogo lakše osvojiti visoku ženu nego nisku? Ja imam objašnjenje za to, ali voleo bih da čujem neko drugo mišljenje.

Drugo mišljenje, evee ga. Utvrdili smo da su ženama privlačniji viši momci zbog sigurnosti i utočišta. Virtual je fino primijetio da se to nosi još iz razvitka ljudske rase. To je u genima. Kao što je strah od mraka genetski, iskonski strah, strah od nepoznatog. Ali da se vratim na ovo. Visoka đevojka razmišlja o svom budućem potomstvu. Zna da je imala problema sa momcima, sa odjećom itd. Tako da svoj genetski materijal želi da pomiješa sa genetskim materijalom nižeg momka, kako bi došlo do uravnoteženja. Isto tako niža cura želi visokog momka. Niži momak želi svojoj djeci da budu viša, pa će pokušati, podsvjesno ili ne, da nađe višu djevojku. I obrnuto.