Prijava

Па није толико велика. Када је изашао С3 он је био баш разочарење јер има исто рама као и с2. И што се тиче багова, користим и један и други и с3 више багује. Јесте мени дражи можда с2, међутим људима би препоручио радије с3 и да га никако нераде ажурирање андроида. Виђам сада и половне С4 са гаранцијом за 230-250евра

Jes' lijep ovaj OnePlus One, a i Oppo Find 7a.

Зна ли неко колико мегабајта троши скајп на телефону? По минуту рецимо.

As an approximate guide Skype says the following are examples of typical data usage.
Skype-to-Skype calls: 50kbps or around 3MB for one minute of calling
Calls to mobile numbers or landlines: 6-20 kbps or around 1MB for one minute of calling
Video calls between two mobile phone devices: 500kbps
Video calls between a mobile phone and a computer: 600kbps

Kako se proverava listing u Vipu?

фала џерико

Nakon svih prenemaganja, dobio lumiu 800. Prezadovoljan, baterija traje 4 dana (možda jerbo ne fejzbučim). Elem, kad testiram sve parametre, ovdje kačim rezultate testa "Lumia torment by celtic".

E ljudi, jel ima neko android 4.4.2 na svom telefonu i da li ima nekih problema sa njim?

Ja imam Samsung Galaxy S4 (i9505) sa androidom 4.4.2 i imam problema sa mrežom.
3 od 5 poziva se prekinu u toku razgovora i signal i mreža zakucaju, mogu da baratam sa telefonom ali ne mogu da zovem i nedostupan sam. Moram da ga restartujem da bi ponovo radio, al opet se dešava isto. Pročitao sam na netu da je to bag u ovoj verziji andrida i da se dosta ljudi žali na ovo. Probao sam i factory reset i opet isto.
Android 4.4.3 bi trebalo da ispravi ovaj bag, al su ga za sada najavili samo za S4 i9506, za i9505 se još ne zna.

Ae je l' može neko da mi kaže isplati li se kupovati Prestigio 4044, ili ima neki bolji fon za iste pare?

koliko ti traže za njega?

Našao sam na kupindu za oko 13000, a u Hendiju je do 16000
Tj. za Hendi ne mogu tačno da ti kažem jer još nisam išao da pogledam, a u katalozima menjaju cene kako izbace novi

Na kupindu kupi samo ako prodavac ima na hiljade pozitivnih ocena. Solidan je procesor, ali je 512MB memorije mucenje.

A memorija nije problem, imam memorijsku od 8GB od starog fona, tako da ću da se skrpim.

512 RAM-a, ne memorije za skladistenje.

Preskup.

Kupi nov Huawei Y300 za 80 eura, imaju skoro iste specifikacije.

Ali vidim da si totalni noob što se tiče specifikacija, a kamoli da rutuješ fon ili nešto slično, pa bilo koji od ova dva da uzmeš, kukaćeš kako ti ne valjaju( instaliraćeš Facebook aplikaciju, Viber, Whatsapp, i još 57 aplikacija i onda ćeš da se čudiš kako štekaju, i kakva su ovo smeća).

Solidan je procesor, ali je 512MB memorije mucenje.

Meni nije mučenje, na Windows Phone-u ništa ne šteka :-)

Мало је за андроид, веруј ми.

Имам процесор са два језгра и 1.3 ГХз и опет некад не може да ми учита онај програм за позив.

Jbg, za wp nema milijardu aplikacija koje bi ga gušile. Nisam se pokajao, ali ako jednog dana narede, moraću preći na android....