Prijava

а јери тај нексус нешто бољи од осталих андроид телефона? јери скупљи или је јефтинији?

Ima specifikacije isto kao i najbolji telefoni te generacije (Nexus 5 je isti kao Samsung Galaxy S5, HTC ONE, LG G2...), ali se prodaje direktno preko Google koji ne želi da zarađuje na njemu, te je zato duplo jeftiniji od onih gore, bar je bio do ove godine. Plus ima čist andronjid, nači bez brda sranja koja dodaju samsunzi i eldžiji, tako da uvek radi dosta brže od njih.

Аха, нисам знао то. А је л' има по продавницама да се купи или мора да се поручује нешто из гугла и слично?

slatki limun i kiselo grožđe. reci fino da si stipsa.

nije paninaro, nego sam vremenom naucio da razlikujem kvalitet i da ga razdvojim od "marke" i reklame, sto ti fizicki ne mozes, jer si crnogorac.

aj sad se lepo udalji sa svojim ajfonom 3gs, lakosta majcom, dizel dzemperom i BMWom iz '93 i idi druzi se sa svojima.

kladim se da kad izvedeš curu na piće ona plaća svoje

Naravno da cure i treba da plaćaju svoje piće, tako se radi u razvijenom svetu. Kaskamo mi za zapadom debelo.

kladim se da kad izvedeš curu na piće ona plaća svoje

izgubio bi opkladu...

kladim se da kad izadjes u kafanu narucujes uvek hajneken ili americki badvajzer ako ima. viski uvek chivas.

ako bas se osecas hipi, onda narucis koronu sa limunom. aj priznaj :)

prozreo si me. a za ovo piće znam da lažeš, ti si taj tip.

ne, ja pustim ona da plati sve, da se oseca kao nezavisna i mocna zena, posle se bolje jebu kad tako misle.

jos si i nekulturan

Аха, нисам знао то. А је л' има по продавницама да се купи или мора да се поручује нешто из гугла и слично?

pa ima da se kupi po prodavnicama, pre ga je bilo i u Telenoru i vipu, al je dosta skuplji, naravno. Najjeftiniji je preko Googlea, tačnije preko Play Store-a, al ta mogućnost je dostupna samo satanistima sa zapada. Ja uzo prošle jeseni, donela mi neka žena iz Amerike, izašao me 320 evra sve ukupno.

nekad kupis kohibu da se pocastis, pa pusis u kafani dok pijes civas i mislis da si jako vazan sa puno zivotnog iskustva i prefinjenim ukusom za sve, aj priznaj.

nosis zlatnu narukvicu a mozda cak i mindjusu + na glavi ti duza retka kosa sa 2kg ulja ako je spicila kriza srednjih godina.

znam, mozda bi ti bio i drugaciji, al genom ljudi rodjenih u crnoj gori ne dozvoljava da budes drugaciji. da crnogorac prizna da je android bolji od ajfona, dobio bi rak i umro za 5 dana.

korona slimunom-svetogrđe :)

sve to ne mijenja činjenicu da kada izvedeš curu u grad ona sama plaća svoje piće jer si ti cicija raspala

korona je svetogrdje za pivo kako god...

ovo za pice... placa sama ako mi se ne svidja, ili joj se ne svidjam, ili zapela da casti, jebi ga :)