Prijava

jebiga, vidi sta ces odje..
Nego skocko aj sa mnom do vipa, kad vide tebe odma ce mi zamenit telefon.

nisam tolko ružan bgate

Auuu reko ti je da si širok....

Dajte bre treba cekam kilo dana nov mob :(

Meni mater, šta oš?

E, popravio sam tel. Riknula vibracija zbog pada sa stola direktro na parket sa ekranom na dole. I to posle nekih dva meseca. Sad vibrira za sve pare. hiljadu dindzi, da ga jebes

Flekso, za te pare si mogao ukrasti nov telefon!

Kupio sam G3.

Note4 je dobar ali je preveliki i totalno neoblikovan, ergonomija u šaci je nula bodova, -2.
I interfejs mu je laggy, jebogabog jel problem napraviti da to ide tečno?

G3 sam uzeo u ruku, ubacio u džep od farmerki, platio i izišo.

A sta sam reko skocko, sta sam reko.

Note je za ljude koji nose torbu đe god krenu, tipa biznismeni, poslovni, meni treba nešto što mogu stavitti u pdže, jbt

To sam ti i pricao, gde ces onoliku telefoncinu u dzep, doduse ni g3 nije mali, al bar stane u dzepa

bolji je g3, s5, nexus ili stagod od notea , jebi ga prevelik je da bude telefon po meni.

kako ti recimo nexus nije uopste bio u opticaju ako kupujes otljucani tel? dosta su jeftiniji a imaju iste performanse recimo kao taj g3. mozda je cak malo i fizicki manji.

mada svejedno dobar izbor i dobro ce te sluziti.

Skočko, tek kad se navikneš na G3, sam ćeš nam prenijeti oduševljenje, kao što sam i ja učinijo. Pozdrav iz ledene Banja Luke (nije vani hladno, nego je meni zima, prim. autora)

Nemam gdje nexusa kupiti u Doboju, to je problem, što i nisam imao neki izbor tipa SVE

ja bih najradije birao motorolu droid turbo ili onaj xiaomi, al gdje da kupim to?
plus što sam još ovu sedmicu tu pa kreće turneja po evropama, neću biti kući baš često pa da čekam telefon preko svijeta...

Kod mene pici ledeni vetar koske mrzne.
A meni jos nista od telefona majku im
..

dobar je g3, igrao sam se malo, ima kolega.
sluzice te to fino. cak i nemas nekog razloga da ga nagrdis maskicama i ostalim sranjima, kazu da je dobar ekran za padove.

ja imam onaj nexus 5 koji je isto lg (znaci, ista tehnilogija), ispadao mi par puta po kuci i na poslu, ziv i dalje.

Lol Skočko. Odeš na turneju i prvi dan u Evropi kupiš tel, ne?