Prijava

Dal je pametno uzimati 1320 lumiu?Imam 920, do jaja je samo što se baterija prazni brzo u tri lepe (takav mi zapao, jbg dvaput dnevno mi na punjaču, doduđe stalno ga i koristim, na poslu tunein, wifi stalno, razgovori itd). Šta mi preporučujete da ima preko 3000 mAh i ekran preko 5' i da mož da izdrži da ga njakam nonstop?

Pazi lepi, ako ti dojaja vinjdouz i volis ga, uzni je.

Ortak, ja sam malo ovih dana bacio oko na huawei. Rade solidan posao u posljednje vrijeme, a nisu skupi. Skoro su izbacili Ascend Mate 7 sa 6'' ekranom, 4100 mAh baterijom. Jos uvijek ga nema kod nas po prodavnicama, ali moze da se uzme preko m:tel/m:ts. Ja sam mislio da uzmem P7, ali cu vjerovatno sacekati ovaj da se pojavi jer ce mu cijena za takve komponente biti veoma pristupacna.

Kada slusam muziku, ili nebitno na jucubu, telefon sam pauzira muziku, ponekad moram izvadit slusalice pa ih opet ukljuciti da bi radio kako treba, al onda opet nakon kratkog perioda pocne...halp plz, ajfon je u pitanju

Amerikanci te zajebavaju. Baci to kroz prozor i kraj.

Sva ta govna moderna pobacat, jebo ih otac

ја кад слушам музику слушам боту и дијаманте

Rjesio, hvala na spemu jako ste ljubazni :*
EDIT kurac rjesio evo opet...ooooooj

а шта си очекекивао са именом антихрист

ја кад уштекам слушалице у моб па пустим боту јелте и кренем одма да појачам крене да ми вибрира местимично по 3,4 пута а за то време се музика бота јелте прекине док траје вибрација само на наносекунд ал јебига изнервира

Dajte neke bas dobre igre za mobilni, nisam odavno igrao pa se uzeleo?

Šom ima jedna dojajna neki reli po plaži. Davno sam igrao, obrnuo i to. Dojajna je. Bič reli. Ako si u tom fazonu.

Ima brate do jaja igrica ne znam dal si igrao ja sam peglao davno to navucen sam bio do jaja ali nisam siguran dal imaju nenokije telefoni snake se zove

Vrh igrica brt

Lol, ima i ona Galaksija jebena

ja sad cepam GANGSTAR LAS VEGAS, treba preko 2GB ali fazon gta, predobro odradjeno, kad se smorim uzmem besna kola i letim po gradu

Stay Alight 4 je zanimljiva. Pottery jebe kevu sa grafikom, al samo ako imas sklonosti ka umetnosti. Jebacki je odradjena.

Hopeless je prilicno zarazna pucacina, ali na krace staze.

Daddy long legs isto nije losa.

Wipeout, al mora sa torenta da se skine jer je nema kod nas.

Sve su male igre, tipa mozak rezervu. Ima i think!, al trebas bas dobro da znas americki sleng, igra je nesto tipa rebusa, u pocetku pickin dim, ali kasnije bude bas zeznuto.

E, pitao neki bogat lik koji mob od 50e da kupi siromašnoj ribi, predlozi?