Prijava

Gde bih mogao da kupim maticnu plocu za S5?
Novi Sad bi bio odlican, a moze i postom nesto ako je pouzdano.

Koji je najbolji ženski telefon do 50 evra?

Vidi po limundu ako prodaju ljudi slomljene, verovatno ti je to najjeftinije resenje.

Javi i ti ako ti se svidjaju ili imas neku zanimljivu. I nesto mi se cini da ima tema za igre za mobilne telefone....

Meni nije android al verovatno da ima sve to. A negde sam postavljao dobre igre na forumu pa ako se setim postovacu opet.

I ja sam batalio da igram igrice na fonu al ove su dobre za razbibrigu. Crazy machines 1,2, sprinkle i sprinkle island, unmechanical, labyrint. Nisu lose ni one sa pravljenjem mostova.
Evo ga

Koji je najbolji ženski telefon do 50 evra?

lol, i ti rešio da kupiš ribi telefon za 50 evra

evo brt sad sam malo gledo jeste da pise da je crkla ploca al 30 jura jbg plus se lik zove rasko tako da mozda spusti i na 20 a za ostalih 30 odigras kvalitetan tiket

http://www.kupujemprodajem.com/samsung-s2-20569124-oglas.htm?filter_id=20435795

Plus je android, a znaš i sam da je telefon ili krš ili Android.

Plus je android, a znaš i sam da je telefon ili krš ili Android.

Šta znam, spremam se da pređem na blackberry, neki sa qwertz tastaturom, kao poslovni telefon. Dok otkucam mejl otpadnu mi prsti, iako imam S5. Šteta što više nema androida sa qwertz tastaturama.

I jel zna neko dobar mejl za android? Probao sam par, ali nisam baš zadovoljan. Najbolji je mail.ru , ali me nervira što em nema mogućnost promene fonta, a često mi treba da bude manji jer imam tonu mejlova, ili kad vršim pretragu, em mu je vidžet sranje. K9 isto nije loš, ali na Telenoru mi preko njega kasne mejlove, a on ima tri tone podešavanja, ne znam ni sam šta da podesim. Trenutno stižu mejlovi sa pola sata kašnjenja.

mail.ru koristim i ja, Borko. Ako ti otpadaju prsti, znači da žuriš. Niko te neće ubiti ako sporo kucaš mail, a niko ti neće dati pare ni reći "hvala" ako mu odmah brzo odgovoriš. Dakle, tvoj mir u glavi je bitniji od suludog odgovora na svaki mail, ma kakvim poslom se bavio. I kucaj mailove ISKLJUČIVO u horizontalnom položaju telefona, sa oba palca, ergonomski je i manje je zamorno za zglobove. Pozdrav tebi i tvojima.

Niko te neće ubiti ako sporo kucaš mail, a niko ti neće dati pare ni reći "hvala" ako mu odmah brzo odgovoriš. Dakle, tvoj mir u glavi je bitniji od suludog odgovora na svaki mail, ma kakvim poslom se bavio.

Јеботе како си ме сад попишао немам коментар. Поздрав и теби и твојима

Botko, nije cilj da te popišam, nego ti zborim na osnovu svog iskustva. I sam sam izgarao govoreći sebi da moram sve raditi odmah, brže i više. Kad sam fasovao visok pritisak, precrtao sam sve tuđe prioritete, naredbe i velika očekivanja. Počeo sam gledati šta mogu uraditi i to je jedino svakodnevno mjerilo svakog dana. Pozdrav iz dječje intenzivne njege od mene i hora beba :-)

Botko, nije cilj da te popišam, nego ti zborim na osnovu svog iskustva. I sam sam izgarao govoreći sebi da moram sve raditi odmah, brže i više. Kad sam fasovao visok pritisak, precrtao sam sve tuđe prioritete, naredbe i velika očekivanja. Počeo sam gledati šta mogu uraditi i to je jedino svakodnevno mjerilo svakog dana. Pozdrav iz dječje intenzivne njege od mene i hora beba :-)

Pa da, baš sam pravi BOTko. Nisi svestan koliko me ukopavaš. Ubeđen sam da je ta intezivna nega muzika za uši spram mobilinih telefona. Juče sam u devet uveče morao da se vratim sa pola puta iz paba, jer samo morao da nešto hitno završim.

Radiš u Žandarmeriji, šta?

Radiš u Žandarmeriji, šta?

Nažalost, još zajebanije. Odgovorno lice kod privatnika. Dostupan za zajebanciju 24/7

E jebi ga, Borko, omakla se tastatura, upravo jer si me natjerao da POŽURIM sa odgovorom. Teorija iz gornjeg posta dokazana ;-)

P.S. Dječja intenzivna nikako nije muzika za uši. Pošto ne smijem snimati, improvizovaću. Molim, za početak uporediti veličinu djeteta i šake na slici (beba teška 680 grama), ovo često vidim:

https://mikeandollie.files.wordpress.com/2010/11/nurses-hand.jpg

Idi u kurac, ja mislio ti posto ćale. You win