Prijava

Koji nelol su ove glave što kao uzimaju neke Nokije sa windovsom dan ti jebem.
Lepi kupi kršten telefon da te ne jebe i ne koči nemoj srati, a ako već imaš mali kurac kupi Staforda pa ga šetaj nemoj da sereš jebeno

F L E G Š I P
L
E
G
Š
I
P

Bohore ne lupaj, Windows Phone jebe Gonvdroid u dupe. Inače serem vam se na telefone, što ne kupite laptopove ko sav kršten svet lolo

Ma nije to poenta. Nego ono, neću Android oću da se razlikujem od drugih. Kupi Lumiu ona nema blic da upali ključeve da nađe kad izgubi pijan.
Ja se ništa ne razumem u te tehnike, nosim Z2 to mi dali i ćao. Do bre 3 meseca sam imao fazon 6300 onu metalnu jebe tel

Bohor objasnio suštinu. Pozdrav Bohor

F L E G Š I P
L
E
G
Š
I
P

Do bre 3 meseca sam imao fazon 6300 onu metalnu jebe tel

Bogovski telefon uz matori 6230i.

Pozdrav Slepi prijatelju dragi

Vindouz > Lagdroid

apdejtov'o mi se sistem na telefonu i jako mi se ne sviđa :(((

Periho ma važi što će Z2 da zalaguje.
Eleke nosio sam i onu 6700 isto metalna isto jebe

Какви сиротани и немачи појма. Једном флегшип увек флегшип.

Какви сиротани и немачи појма

хаха дада, то је овај десни тип људи http://buzznewsworthy.com/images/14/September/14/two-kind-of-people-everythingwithatwist-10.jpg

Е браћала шта ти сада фураш? Јеси ли побао онај гугл картон, знаш колико је добар трип. Купио сам то срање и пребрутално је

https://www.youtube.com/watch?v=SxAj2lyX4oU

ФЛЕГШИПУЈЕМ
Л
Е
Г
Ш
И
П
У
Ј
Е
М

Slepi za šta je ova kutija kartonska od banana? Nub sam pa ako je neka vrh fora da nabavim.

Е браћала шта ти сада фураш?

Њексус и даље, служи ме фино, ни не планирам да га мењам скоро
Ф Л Е Г Ш И П
Л
Е
Г
Ш
И
П

Јеси ли побао онај гугл картон, знаш колико је добар трип. Купио сам то срање и пребрутално је

Е нисам брт, видео сам рекламу тако да знам о чему се ради ал не контам шта се користи? За неке игре?

Kupi Lumiu ona nema blic da upali ključeve da nađe kad izgubi pijan.

Koga lažeš, dedžgo? Instaliraš aplikaciju Insider i riješen problem.

koji fon da kupim? nesto do 150 jura

Za te pare Huawei sa 4 jezgra, ima da leti, cak i zimi.