Prijava

Odlichan fontel. Ne znam koliko je otporan na grebanje, kao ima neki kurac zazshtitu neki dragon, jel tachno to?

ima gorila gles, mada je to poprilično normalno danas na telefonima.
A za tu zaštitu jbm li ga. Znam da ima snepdragon procesor.

Ma nema da brineš. Ja imam Lumiu 630, isto ima Corning Gorilla Glass 3, padao mi sto puta i staklu ništa ne fali.

Koliko dugo koristiš wp, jel si zadovoljan?

Ma nema da brineš. Ja imam Lumiu 630, isto ima Corning Gorilla Glass 3, padao mi sto puta i staklu ništa ne fali.

Gorila gles život znači. Imao sam do skora Samsung Galaxy kec, originalni. On je imao onaj prvi gorila glas. Znači padao mi je više i grđe od one nokie 3410 što sam imao, i sve je preživeo. Bez ogrebotine.

A drugar što ima Samsung galaxy s3 neo (koji nema gorila gles). Skoro mu, na moje oči, pao telefon na beton dok je trčao. Puko iz prve.

Kapiram da se majkrosoft ne bi baš tek tako sramotio.
Imaju svoj softver, ne moraju nikom da plaćaju, ukidaju nokiu bla bla.

Kul mi nekako što mi tel majkrosoft

Nekih 8-9 meseci. Ja zadovoljan, odlično me služi

Caro, sada radi dobro, ali prije tri stranice rekoh da će ti 535 vrlo brzo zabagovati. Očekuj uskoro odlazak u servis.

Caro, sada radi dobro, ali prije tri stranice rekoh da će ti 535 vrlo brzo zabagovati. Očekuj uskoro odlazak u servis.

Što ga tako ceniš? Ozbiljno pitam, nisam sarkastičan.
Ono, meni je preko VIPa na garanciji 2 godine, tako da me boli kurac lolol

Ma kvari se nakon 2-3 mjeseca rada, brate. Čim na netu nigdje nema vijesti o tome, sklonjeni su komentari da ne sjebu profit. Čim vidiš da se svi žale na neki fon, znaj da je dobar, a konkurencija je platila botove da ga ocrne po forumima.

Čim vidiš da se svi žale na neki fon, znaj da je dobar

Brate 535 je po netu ocrnjen pa znači nema ga grđeg. Užas.

celtik ne budi nubara. Evo mlatoni ti je rekao nešto sasvim suprotno

Ajfon petica je sad poprilicno dostupna, mos novi duzmes za 250 eura tipa, jebe telefon, meni padao jedno 50 puta,staklo ni ogrebotine, ovo sa strane ima jer sam bukvalno kucao eksere sa njim (neuspjesno), brz,sarmantan galantan i brilijantan

plus imas jabuku da slikajes picke u ogledalo

ŠEKA AJFON
E
K
A

AJ
F
O
N

за те паре је боља куповина њексус 5, телефон напросто јебе. Већ скоро две године ради без грешке, лети буквално
КАЋЕ ТО МОЋИ НЕКИ СУМСУН!?!?!?!

ЊЕКСУС ЈЕ ПРАВИ

ФЛЕГШИП
Л
Е
Г
Ш
И
П

Meni je moja Lumia 920 najbolja. :)

Kolega s posla već neko vrijeme ima Leagoo Lead 1, i mogu reći da su ga Kinezi istinski dobro napravili. Kod nas košta nekih 115 €, te je za te pare izuzetan telefon. Dobar procesor, ima kul senzor naprijed za šaltanje stranica bez dodira, kamera je 5 MP, lijepog dizajna, ...

Sve zavisi ko šta voli. Ko hoće da se preserava, neka kupuje Ajfon, a hoda sa dvije marke po gradu.

Opasni su ti kinezi postali. Odlični su im telefoni, a jeftini, gledaju da se probiju na zapadno tržište.
Jedina mana kineza je što nikad nisi siguran sa softverskim apdejtovima. Mogu te ostave na android 4.4.2, da ti ne apgrejduju na lolipop pa posle možeš za kurac da se ujedaš do mile volje.

Неби се ја зајебавао са тим кинезима, хуавејима и слично. Подршка за њих је очајна, а подршка је једна јако битна ствар када узимаш нови фон. Погледај нпр галакси С3 који није могао да издржи годину дана без енормних багова и нексус 4 који ево шљака већ три године.

Једино шта ме привлачи од чајнеза је меизу МХ 4 Про