Prijava

Za iPhone imas i ofice i Acrobat rajder besplatno kao i njihov program pages.

ŠTa znam, to onda nije ni toliko loša opcija. Malo nervira što je beš uzak.

Još jedna stvar - Iphone svako malo izbaci podršku za neke relativno nove modele. Npr, word 2007 ne može da otvori neke 2010 fajlove jer su drugačijeg formata.

Jel ima to udela kod Iphona?

јебига немам појма какав је тај блекбери, али капирам да им је андроид посран јер су тек кренули да се баве сњим + очекујем да ће имати посрану подршку. Када јебени сумсунг не може 6 година да направи ваљан систем, неће ни блекбери барем 4 љољ

Евентуално ти могу предложити њексуса 6, јер је хардсверски пребрз а опет велик телефон. Или можда да сачекаш овог новог њексуса од 5.5 инча

Што се тиче ајфона, неам појма како то иде код њих. Пре неких 3-4 године сам био баш одбојан према њиховим телефонима, међутим сада би чак узео ајфона шестицу. Шест + је по мени посран, преогроман је, базели ширине куће и телефон магично тежи да испадне из руку како год да га узмеш јер је метално клизаво срање.

Што се батерије тиче нећеш бити срећан ни са једним фоном, отприлике сваки ће ти издржати радни дан плус вече лаганог коришћења. Заборави да кренеш негде увече без да телефон ниси напунио, јебига такво је стање већ 6 година.
Осим ако ниси келт који има 6 минута разговора и 13 смс порука за седам дана, па му батерија траје месец

Blekberi je prdno prošle godine sa svojim pokušajem sistema. Nikakva podrška trenutno.
Jedino ako su budaletina, uzećeš BlackBerry.

Nije mu android sistem, već taj njihov. Možda to nisi znao, ali evo da ti kažem.

Isto ko da sad odeš u Pripjat, useliš u neku zgradu i počneš da živiš. Taj neki nivo ludila.

Moj prijedlog od ta 4 telefona je Note.

јебига немам појма какав је тај блекбери, али капирам да им је андроид посран јер су тек кренули да се баве сњим + очекујем да ће имати посрану подршку. Када јебени сумсунг не може 6 година да направи ваљан систем, неће ни блекбери барем 4 љољ

Vidi, bb ima svoj operativni, ali imaju podršku od verzije 10 da neke aplikacije sa androida rade. UI je njegov, kažu da je dosta prijatan jer imaš hardverske prečice. Brzo se navikne čovek. Baterija je blago iznad proseka, jer je ekran 1:1 od 3.5 inča + tastatura, tako da bi sa 2515 trebala da izdrži ceo dan bez problema.

Или можда да сачекаш овог новог њексуса од 5.5 инча

Mesec dana ili dva ne čini razliku. Taman će mi toliko vremena i trebati da se nakanim da odem da uzmem novi mob lolo.

Што се батерије тиче нећеш бити срећан ни са једним фоном, отприлике сваки ће ти издржати радни дан плус вече лаганог коришћења.

Vidi, S5 imam godinu dana, a zadnjih pola godine moram da ga punim tamo negde u 1700, ne izdrži jebeš ga.

Blekberi je prdno prošle godine sa svojim pokušajem sistema. Nikakva podrška trenutno.

Kakva podrška? Kako to misliš? Čuo sam da su sa 10om sredili mnogo stvari. I navodno, mogu neke (ne sve) aplikacije sa andorida.

Vidi, meni treba whatsup, viber, puna usklađenost sa office i pdfom, podrška za više mejlova, brzina u radu i mnogo jebeno udobna tastatura.

Jbg, ne znam da ima još telefona ima sve to sa hardverskon qwerty tastaturom. Zato mi treba veći, tj širi ekran ako nema hardversku tastaturu.

Jedino ako su budaletina, uzećeš BlackBerry.

Uzimam ono što mi završava posao, uz što manje kompromisa. Za igrice i glupiranje mi svakako ostaje S5

Pa baš prije 10-ak dana je sam Blekberi izjavio da će da napusti svoju platformu(trenutno b10) i da će preći na android. Izjavili su da će objaviti novi telefon sa androidom i sa istim oblikom kao i prošli, znači ove tastature i slično. Znači posle će taj sa njihovom platformom da se prepolovi sa cijenom, jer će prestati i ova loša podrška koju je imao, pa ćeš se osjećati kao lik koji je kupio Nokiju sa simbijanom, a oni već uveliko na Windowsu.

Ako ti eto treba za Viber, zna se da na B10 Viber koči li koči. Isto ko da imaš telefon od 40eura. Za mnogo korisnih aplikacija ostaješ uskraćen. Vjeruj mi, gledao sam lika kako pizdi dok ga koristi. Jeste fon fin, ima i mogućnosti nekih, ali vala ima i mana zbog kojih bi trebao da ima dosta nižu cijenu.

Možda ti je bolje da sad uzmeš neki drugi fon, pa sačeklaš da Blekberi izbaci novi sa androidom i da uživaš ko čovjek.

Ne ukrcavaj se na brod koji tone :)

Nisam znao za to. To bi bila dobra stvar, jedino da srede odnos ekrana. MAda generalno, meni i odgovara 1:1.

Oni samo razmatraju. Jbg, bilo bi dobro imati nešto kvalitetno sa hardverskom tastaturom i android sistemom. Pričekaću malo.

Za Viber inače znam. sa druge strane, mejlovi i whatsup ne mogu da se mere ni sa jednim programom na androidu, a probao sam ih desetak. Koristim dva, i mnogo sam se jebao dok ih nisam naštimovao da rade kako mi odgovara, stim što mi k9 i dalje povremeno pravi probleme oko imenika. Drugi je mail.ru - Ruje su kobjasnile neke stvari oko lakoće, podrške i funkcionalnosti.

Meni te dodatne funkcionalnosti mnogo znače, jer je poslovna varijanta. 100 evrića gore dole mi zbilja ne igra ulogu. Ali pričekati mesec dva (sad sam video najava je jesen) da vidim tačno oćel izbaciti mi nije problem. Hvala za info, stvarno od pomoći!

Ne znam to za podršku, slabo koristim ofice i mail (mada znam da im je dobra podrška za vise mailova). Kod androida me nervira kucanje poruka, na ajfonu je mnogo lepše i ide glatko.

Nemam pojma, mene S5 strašno nervira. A kad se setim da sam imao lg gt540, od 3 inča i nisam se žalio toliko...

Generalno, S5 ima stvarno par mnogo dobrih stvari - ultimate power saving mode (ali slabu podršku nezavisnih programa za to), minimalno osvetljenje (savršeno udobno u mraku), brz je, super uglovi vidljivosti, private mod i čitač otiska prsta, povećanu osetljivost... sa druge strane tastature mu ne rade najbolje, baterija ne prati povećanu upotrebu, senzori mu ponekad brljave, a blic je ništa naročito. S3 neo na primer ima tri puta bolji blic.
EDIT: Naravno, najiritantnije - Toucwizz je napravljen za kidanje nerava.

А јеси можда пробао неке друге тастатуре са маркета, можда ће на њима бити удобније куцање?
Ја имам андроид откада је изашла прва галаксија који сам и имао, и идаље ми се чини да је то једини телефон на ком нисам грешио док куцам. Сада су телефони све већи и већи, али идаље јебено нисам научио да куцам ко човек. Колико сам приметио тастатура је много боље одрађена на ајфону

А ово што се блекберија тиче, читао сам још пре месец дана да прелазе на андроид па сам мислио да си ми линковао тај телефон

Pa i koristim neku sa prodavnice.

Ne q20 sam linkovao. Kazu da bas fino radi, da su napravili lepu konbinaciju softvera i da lici na klasican bb dok su jos bili firma koja je drzala veliki deo udela prodjae smart telefona

Осим ако ниси келт који има 6 минута разговора и 13 смс порука за седам дана, па му батерија траје месец

::LENOVO INSULTING ALERT SUDDENLY ACTIVATED::

Čujem da me neko proziva, pa reko da vidim šta je ;-)
Borko, od ovih s liste, Note 4 je najbolji.

Borko, što ne kupiš neku blutut tastaturicu za telefon, kad već tolko kucaš, i uz nju normalan android.
http://i.imgur.com/VJJ1OdD.png
gle ovo, ko eplova

E jebi ga, Rađarde, kad god pokušam predložiti neku glupost ko svaki normalan čovjek i onda početi svađu na forumu, ti se pojaviš i mirno ponudiš jeftino i racionalno rješenje ;-)

Ne zovu me za džabe FORUMAŠKI SVETI SAVO

Rađard Sajber-braću miri LOL

Kakvi su Microsoft Lumia telefoni? Vidim ima nekih za 250 ojra a jebe konfiguracija. I generalno pitanje kako Windows na telefonu radi? Nisam radije imao win telefon. Nešto se premišljam između Lumije i Samsunga A3, tu su oba oko 250.

si lud A3? :O smeće precjenjeno

uzmi LG G2 ili Huawei P7 za te pare i bog da te vidi

ili uzmi za 130 eura nov Huawei G620s i to je to

si lud A3? :O smeće precjenjeno

Ok brt :'o(