Prijava

Obično su jeftiniji za dekodiranje iPhone 5s od Sprinta i T-Mobilea, a skuplje i teže je dekodirati one kupljene od Verizona i AT&T. Tako da od toga zavisi šta će ti reći u servisu.

jeftinije ti je to tamo
kupuju se telefoni i kod njih na crno, polovnjaci, dekodirani a povoljne cijene i odlicno stanje

Ovo sto celtic kaze at&t kosta 120e.

jel isti te mobajl u cg i u ameriku, jer im je logo isti

Neko, i u Zapadnom Izraelu je skuplje, AT&T i Verizon ubace masu svojih fazona u iPhone i teže ih je dekodirati od ovih drugih. Dok dekodiraš dva tri Sprintova iphonea, jedva stigneš jedan Verizonov.

EDIT: Šeko, jeste isto, to je zapravo Deutsche Telekom.

Ojebaše Ameri sa novi ajfon

Evo, Sale, izašli 6s i 6s+:

http://www.klix.ba/scitech/tehnologija/promijenili-smo-sve-ovo-su-iphone-6s-i-iphone-6s-plus-i-imaju-3d-touch/150909136

A evo i friških cijena u Švabiji:

6S 16GB - 739€
6S Plus 16GB - 849€

A u Americi cene su smešne

Cene u Americi su:

iPhone 6s:

16 GB — $199 (on contract) or $649 (unlocked)
64 GB — $299 (on contract) or $749 (unlocked)
128 GB — $399 (on contract) or $849 (unlocked)

iPhone 6s Plus:

16 GB — $299 (on contract) or $749 (unlocked)
64 GB — $399 (on contract) or $849 (unlocked)
128 GB — $499 (on contract) or $$949 (unlocked)

Neka hvala. Ne znam kako imaju obraza da traže ovoliko para za 16gb verziju.

Gde si našao te cene? Mislio sam da ce biti jeftinije...

Kad budu dijelili džabe, voljeću ih ;-) A Samsung, stari vukovi, korisnicima ajfona u SAD džabe nude na mjesec dana korištenje Note 5 i S6 Edge +.

Sta mislite za Samsung K Zoom, mozda bih ga zavrsio ovde kod nas, 300e?

Odlican telefon, odlicnih preformansi i jos bolje kamere. Jedino sto je malo glomazniji...

Imala drugarica u srednjoj, lijep, prilično koristan telefon. Pomalo nezgodan za držati/nositi

Dobar je fon, ali meni je stvarno glupo, nit telefon nit kamera.

Da, nemoj da ga stavljas u dzep nego u futrolu ili torbicu neku. Inace 300 € nije losa cena ako je nov.

335 ima nov da se uzme..
Ali iskrenp malo je glup fazon, meni licno..

Preskoči ga, još uvijek nije to to kod Samsunga u tom tipu telefona. Kako reći, fejl je, mislili su da će bolje proći. Malo ih ima, kontaj da je skupa i popravka ako usereš ;)

Bohor je ponosan

http://balkanandroid.com/obracun-kamera-sony-xperia-z2-protiv-samsung-galaxy-k-zoom/