Prijava

јес стварно јефтино, јави какво је, боље узети ово него неки меизу

јес стварно јефтино, јави какво је, боље узети ово него неки меизу

Jeri ti trolujes il si realan brt?

100e razlike nije malo.

Nije malo, u pravu si, Ledeni. Sve je više dobrih, pa i divno dizajniranih kineza sa 2-3 GB RAM-a koji rade sasvim OK, ali NE!!!! Kod nas već decenijama se planira odlazak na more, EXIT, Guču, novi ajfon ili Samsung, a vamo se jedu uštipci na drugi dan.

kakva je a5 samsungova nova tuljane??

Изгледом су исти као галакси с2, само мјетал су. Хардвер мислим да у њкма добар је

Имате и ксаомија и меизуа за зих 350 джмарки и одлични телефони брт, пре свега позданији него ћонг ћанг фирме. Мсм да чак неко од меизуа или хуавеја има типа брутално добру продају, типа дал су престигли сони и хтц тако нешто

хаха де ћеш више ћонг ћанг од ксиаомија и меизуа

Statstika. Svetski udeo u prodaji.
http://www.idc.com/prodserv/smartphone-market-share.jsp

Samsung 1
Apple 2
Huawei 3

Svaki peti mob nije android, a apple povrtatio prodaju zbog 6+.
http://www.idc.com/prodserv/smartphone-os-market-share.jsp

Xiaomi za te pare ovakve nećeš naći.
Xiaomi ovih specifikacija je mahom +300€, boli me kurac što ću kupiti Xiaomi kad već dajem tolke pare a plus što na njihovom web storu i nema jebenih telefona već dilaju sluške.
Lenovo su vrhunski telefoni al su ružni u pičku materinu, a ja ovo hoću sestri da dam, a žensko ne može nositi cigletinu, telefon se slaže uz odjeću.
Najjeftiniji Meizu na storu je m2 note od 200$.

Jbg, i Meizu je realni ćingćang firma, i oni i dalje traže svoje pravo mjesto na tržištu, dobri su to telefoni ali više ni oni nisu niži cjenovni rang, i oni se lagano guraju među najskuplje.

a5 ti je preskup šeka za ono što nudi, smiješne specifikacije za te pare

pa LG G2 32gb je u svemu duplo bolji, a jeftiniji

dodaš malo keša na cijenu tog samsunga i možeš uzeti LG G3

Uputite me da li mi se isplati da mi posalju iphone 5s iz USA, kakav da trazim (nesto sim free?) i koliko je dekodiranje?

Murbi, dekodiranje kosta 55 i 120 ojra
Zavisi od kog operatera je uzet.

a5 ti je preskup šeka za ono što nudi, smiješne specifikacije za te pare

Dobio ga brat besplatno pa da ispitam to

Daj tog operatera od 55e