Prijava

kupite ajfon sirotinjo looooool

Šeko, ne vrijeđaj, ajfon je samo brz, ali je zato ružan, prost i glup.

Jašta, bolan. Android prilagođavaš sebi, a ne sebe njemu, kao ovi vlasnici iPhonea, koji imaju i traktor i kombajn....

jbg zato u klabingu kad izvadis ksiaomi em 8214 zed 4.2 verziju moras da objasnjavas ribi da ti je procesor brz i da ima vise piksela po incu kad te pita zasto si izvadio telefon cije ime ne zna da izgovori

džaba ti i iphone najnoviji ako si nejebač u duši

dzaba ti telefon ako ne ume sam da nadje G tacku! a ksiaomi hvala milosnom bogu ume, ume i huawei!!

džaba ti i iphone najnoviji ako si nejebač u duši

sta mislis od kakvih ljudi kaizen obrce pare na vuki

Android je open sors! Meni kad nešto na primer počne da zeza, ja uzmem lepo kod i iskodiram i onda vratim kod u telefon i on radi ko sat.

Celtice fejlovao si, mislio sam da ste vi korisnici androida nubare.
MAJKROSOFT RULS ! Bil Gejts jebe Endija Rubina u čmar.

ksiaomi odlični telefoni osim što ima ružan dizajn ovaj MIUI ali skineš nova launčer ko ja što sam na svom lenovo vibe x-u i onda preljep bude
ima za neke modele i sajanodžen mod mada su se neki žalili da nije baš savršen tako da bolje ipak nova launčer

Celtice fejlovao si

Shomy23, ŠLJASSS!!!! rukav'ca ufacu. Biraj mjesto i oružje.

Ала вас је небитна попишала и показала завидно флегшиповако андроидско знање

Браво брт

Nebitna, sad mu reci da Nexus ne valja.

јел ваља курцу хуавеи 620с? треба ми телефон који неће да кује, ништа бесно

ма јок, само да ме телефон не тера да га разлупам сваки пут кад му крешује месинџер или претраживач и ја сам презадовољан

Nebitna, sad mu reci da Nexus ne valja.

Hah, ne može loša reč za njeksus da se nađe. Za onaj 5 mi se nije sviđao dizajn nikako doduše ali šestica je fin :3

Marko znam jednu osobu s tim telefonom, iskustva pozitivna, ne koči. Ako nisi heavy user služiće te dobro

Ako nisi heavy user služiće te dobro

heavy user

PA hehe, aj so vot ju did der

jel ima eko mikropunjac?onaj punjac mali bezicni sto sa sobom nosis...secam se kad sam obilazio sve prodavnice u bgu da bi nasao to i nista nigde...a reklamirao se