Prijava

џдддддддд хеви јузер сам јбг значи да купим она ЦАТ телефон што користе грађевинари онај трпи доста

Note 4 je prilično dobar i mogu reći da sam iznenđen. Touchwizz je drugačiji, sve je trenutno ali sa malom zadrškom. To je nekako neobično, ali i korisno. Ekstra je ekran, bez poređenja sa bilo čim drugim. Iz svih uglova 100% vidlijv, mada mu se zasite boje. I do jaja je što nemam telenor dodatke fuck jea... Olovka je baš zgodna i istražujem je. Najjače kod surfovanja na primer, skrolovanje bez dodira. O selektovanju teksta da ne pričam. I ima puno sitnih pogodnosti softvera koje sve ubrzqvaju ali ih treba znati. Baterija mi je de fakto u problemu idem da je zamene. Zamenski telefon bi trebao biti g4 pa ću reći i kakav je on. Svakako, imam telefon za duži vremenski period, note 4 mi odgovara.prilično odgovara.

Koliko inča imaju vasi telefoni ?
Moj ima 5.7 ;)

Naši nemaju sistem koji izgleda kao da je pravljen za predškolski uzrast :D

Bratu treba telefon de napišite nešta za Elefone, gledam reviewe kažu ljudi zadovoljni su a prejeftin, jeftiniji od Wiko.

P.S. Wiko koji sam uzeo pre tri meseca fercera ko zmaj. Sve regularno.

Ne znam koliko ima note. 5.7 valjda.

Inace ovo je prvi touchwizz koji koliko toliko funkcioniše

читао сам о овом хуавеију, само су позитивни коментари

ех... надам се да му неће ковати месинџер у следећих годину дана...

Ćao Mimi, odakle si brt?

KAKO SAM SE NALOZIO JBT

U, jebo te, 4 kile RAM-a i 64 interne memorije. Procesor i ne treba, uz ovo treba samo još dobar monitor!

Mislim da mi je basom iz Minhena poslat Z3 ali neće da mi kažu iznenađenje kao.

Prodaj ga i kupi još jedan Z2.

nadajmo se da jeste box, to otvara jos milion mogucnost za posalice, ispucane su sve za z2 :/

kakve reklame ima lg tek sad vidim
https://youtu.be/063ltLsIXus

Brate ja tu neću da pravim razliku identični su fazon ako Z3 ima malo jači procesor samo i to je to. Ja ni ovog procesora nisam koristio nikad više od 16 % koji nelol