Prijava

perinho
Šomi ličiš mi na klasičnog tamblr pedera. Trpaš li se u bulju i zašto da?.

i zašto da?

http://x.vukajlija.com/var/uploads/reactions/201204/3163/disdain-o.gif

Eo me.
Sprdao sam se za recenziju jbg. Recenzija je za daune koji kupuju Winko Keeway telefone pa su prvi na Pešteru koji imaju taj tel ili u svom selu pa kao da podele da se ne zajebe više niko.
Sony Z serija svi znaju šta je jbg. Šta sad da napišem e ne baguje na viberu ili fejsu. Poboljšan Z2 ako je imalo sta da se poboljša jbg i to je to. Nema bolje kamere od Sonija to smem da garantujem životom. Baterija drži normalno svakako sve tel svako veče punim. Ja sam malo čudan kad je sve ovo u pitanju. Sve je ovo ok i fejs, viber, mozila torent bla bla ali ja u njemu držim karticu koju zna 5 ljudi i oni me ne zovu na nju. Pričam već 10 godina na nokiju 6300 i to se neće promeniti, ovo mi je druga po redu i još jednu imam novu ako ovu razbijem ko prošlu. Odgovara mi kvalitet razgovora koji izlazi iz nokijine slušalice i to je to. A i Boga nema da držim tel od 5+ inča na uvetu dok razgovaram

Па испао си Вучић са оном изјавом, шта је дечко требао да ради

a da sam se zajebavao ti nije palo na pamet?

ахахахах па не, лолчина. не би човек који се зајебавао одговорио на јебене гифове овако "Šomi ličiš mi na klasičnog tamblr pedera. Trpaš li se u bulju i zašto da?."

ја имам баш доста социјалне интелигенције па знам

Taligencija - Kupa se

Pa jebeš ga, nije loše. Ti?

nema vise onog plamena u mojim ocima, potonuo sam strasno, sve me je stiglo, nadam se da cu ubrzo isplivati

Ajd ubicu tiket neki da sašijemo za sutra Lš

hahahah sta serete vas dvojica slusajte ovo:

Armine evo jedan savet.
Kad ti je teško brate pomisli da ja imam dugogodišnju devojku, vozim BMW i imam Z3 pa ako si mi prijatelj biće ti lakše kad je meni dobro

Takođe imam prijatelje i pare

hahahahh

ma kladza je tu medju manjim problemima, nesto sam LETARGICAN, jebe me sa toliko strana da sam odlucio da ne posvetim vreme nijednoj strani... probudicu se kad tad, jebacu im majku svima, samo se plasim da ne bude prekasno :/

moram da se izjadam prijatelji evo ovde i evo sada, jbg stiglo me je sve, razumite :/

ajde brate daj screenshot sa novog z3 kako si guglao rec letargican, oraspolozi me pls

Hahahaha stara fora je to sa guglanjem radio sam već par puta jbg