Prijava

Koliko mi se sere od ove pesme nije realno

@Бохор
nemoj da se nerviras
pusti probleme nek' djavo ih nosi

+

Reci mi sta si uradio
ako ti zivot prodje u nervozi
sta si uradio ako zatvoris oci
pred ljudima dobrim

iscekivao sam neki motivacioni govor od tebe, ali moram da priznam i da je pesmica odradila posao :))))

U al si ti u jakom kurcu kad te jedna daun pesma digne. Da mi je tvoja glava da se odmorim 3 dana

Бохор
U al si ti u jakom kurcu kad te jedna daun pesma digne. Da mi je tvoja glava da se odmorim 3 dana

Reci mi sta si uradio
ako ti zivot prodje u nervozi
sta si uradio ako zatvoris oci
pred ljudima dobrim

pred ljudima dobrim

@ArminVanBuuren @Шоми

Fizička tastatura + zakrivljen ekran + touchpad i Blekberi dizajn = najbolji telefon ikad.

http://www.droid-life.com/wp-content/uploads/2015/10/blackberry-priv.jpg

Looool ovaj telefon je takav transfer blama

Što to? Jedino što je preskup, ali meni deluje sjajno.

Ako ima 5+ inca kao sto i ima fiz tastaturu niko nece izvuci vise od 3 puta.

Izgleda ko da je pravljen 2005. godine. Ne znam čemu više fizička tastatura, osim ako nisi neki penzioner ili nedobog slep jer sa swiftkey-jem il tako nečim kucaš brže nego sa fizičkom tastaturom

Samo mu još fali antena na izvlačenje xD

Od ovog telefona me hvata takav blam da se prisecam pedja gnjatica

Некад си био кул кад си имао телефон на преклоп и извучеш антеницу док разговараш

Nije za sve tako, ja nisam koristio fizičku tastaturu već par godina, pa bih se opet vrlo rado vratio na nju. Šta znam, valjda sam po godinama bliži ovom klincu sa slike.

kupiš normalan telefon i blutut tastaturu, em je veća, em možeš da je koristiš po potrebi

Не капирам чему ова физичка тастатура, кад су ставили та мала слова.

Да је овако нешто у питању, па и да размислим.

http://www.dodaj.rs/f/5/zk/ZHohl9V/blackberry-priv.jpg
џДДД

Ал' озбиљно, ове старе тастатуре су једноставно боље, нисам слеп, већ ми се свиђа кад могу да куцам поруку без гледања у телефон.

ahahah

Realno, bolje ova 3x4 varijanta sa brojevima, nego љњертз